Buddhovy Misky - tradiční jídla v novém pojetí: Buddha Bowls

Buddhovy Misky - tradiční jídla v novém pojetí: Buddha Bowls - Kateřina Enders | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Enders
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buddhovy Misky - tradiční jídla v novém pojetí: Buddha Bowls.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buddhovy Misky - tradiční jídla v novém pojetí: Buddha Bowls ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Enders. Číst Buddhovy Misky - tradiční jídla v novém pojetí: Buddha Bowls Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvládnout zdravé stravování tak, aby chutnalo a abyste se těšili na každou další porci, není jednoduché. Když navíc nechcete jíst pořád dokola to samé a hledáte rozmanitost a pestrost, je to téměř nemožné. Téměř! Tato kniha vám dokáže, že to zvládnout jde, navíc celkem snadno. Její autorka Kateřina Enders jde ale ještě dál - nesnaží se jen za každou cenu nasytit tělo, dodržuje i určitou estetiku stravování, protože jídlo by mělo uspokojit i vaši mysl. Přesně tak fungují veškeré recepty na pohankové, rýžové, špaldové, quinoa, ovesné, jáhlové a amaranotové kaše, které tu najdete. Odkazují na tradiční pokrmy, ovšem ve vylepšeném moderním pojetím. Obsahují spoustu ovoce, zeleniny, ořechů i semínek, a tak vašemu tělo dodají vše, co potřebuje.…a to je to co je autorčiným heslem ,, pečujete o své tělo, budete sním dlouho “.


...Misky - tradiční jídla v novém pojetí Autor: Enders, Kateřina Nakladatel: Enders Media EAN: 9788090615120 ISBN: 978-80-906151-2- Popis: 1× kniha, brožovaná, 158 stran, česky Rok vydání: 2018 (1 ... Hlbší pohľad na život - Blog Dáma.cz ... . vydání) Kniha Buddhovy misky - Buddha Bowls tradiční jídla v novém pojetí. Přidat komentář. Autor a jeho další knihy. Kateřina Endersová česká. Buddhovy misky - Buddha Bowls tradiční jídla v novém pojetí 2018; Smoothie Book - Více než dieta, životní styl 2015; Smoothie Book 2 ... Odkazují na tradiční pokrmy, ovšem ve vylepšeném moderním pojetím. Obsahují spoustu ovoce, zeleniny, ořechů i semínek, a tak vašemu tělo dodají vše, co potřebuje.…a to je to co je au ... Smoothie bowls - Misky plné zdravých dobrot - Maranik Eliq ... ... ... Odkazují na tradiční pokrmy, ovšem ve vylepšeném moderním pojetím. Obsahují spoustu ovoce, zeleniny, ořechů i semínek, a tak vašemu tělo dodají vše, co potřebuje.…a to je to co je autorčiným heslem ,, pečujete o své tělo, bude...SOUVISEJÍCÍ KNIHY