Život k sežrání: La Vie, en gros

Život k sežrání: La Vie, en gros - Mikäel Ollivier | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mikäel Ollivier
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život k sežrání: La Vie, en gros.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život k sežrání: La Vie, en gros ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mikäel Ollivier. Číst Život k sežrání: La Vie, en gros Online je nyní tak snadné!

POPIS


Benjamin, pro všechny krátce Ben, žije s matkou na předměstí Paříže, chodí do gymnázia a je v pohodě. Vášnivě rád jí (sem tam i něco uvaří) a sní o tom, že se jednou stane majitelem hotelu na pobřeží v Bretani. Jen ostatní jsou trochu nervózní... Ben tloustne. Váží o dvacet-třicet kilo víc, než by měl, a svým vrstevníkům se příliš nepodobá. Nezbývá než nastartovat vůli, přečkat výsměch spolužáků a pokusit se zhubnout. Benjaminův příběh je trefným pohledem od pocitů dospívajícího. Autor vtipně a lehce vypráví příběh kluka, který ví, co chce, dokonce ví, kde dělá chyby, a o to víc ho iritují rady okolí. Zprostředkovává čtenářům pocity „tlouštíka“ a především trápení i radost plynoucí z rozhodnutí držet dietu. Je tloušťka opravdu takový pech? Co se stane, když pro jednou člověk dietu poruší? A bude život poté krásný a snadný? Mikäel Ollivier na deka přesně vyvážil román o francouzském „metráčkovi“ současného světa, kde děti mohou mít všechno, co chtějí, a přitom jim často chybí to nejdůležitější. Knížka o hladu, pubertě a snech.


...ci 90.let se Ollivier setkal s Thierrym magnierem, vydavatelem knih pro děti a mládež a bylo rozhodnuto ... Michel Peyrelon | ČSFD.cz ... . Hned první titul pro děti Papa est a la maison (Táta je doma) se setkala s úspěchem, na nějž mohl autor plynule navázat v roce 2001 dalším příběhem La Vie, en gros (Život k sežrání). Mikäel Ollivier - Život k sežrání Život k sežrání . Mikäel Ollivier ... La Vie, en gros Překlad: Lukavský, Erik Ilustrace: Skřivánková, Iva Popis: 1× kniha, brožovaná, 100 stran, česky Rozměry: 14,6 × 20,6 cm Rok vydání: Na konci 90. let se Ollivier setkal s Thierrym Magnierem, vydavatelem knih pro děti a mládež, a bylo rozhodnuto. H ... Život k sežrání: La Vie, en gros - KOSMAS.cz ... . let se Ollivier setkal s Thierrym Magnierem, vydavatelem knih pro děti a mládež, a bylo rozhodnuto. Hned první titul pro děti Papa est à la maison (Táta je doma) se setkala s úspěchem, na nějž mohl autor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY