Můj I. Q.: Město New York a jedna divná láska

Můj I. Q.: Město New York a jedna divná láska - Iva Pekárková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Pekárková
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj I. Q.: Město New York a jedna divná láska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj I. Q.: Město New York a jedna divná láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Pekárková. Číst Můj I. Q.: Město New York a jedna divná láska Online je nyní tak snadné!

POPIS


„I. Q. ze mě vytahuje kořeny. Jeden po druhém, rychle, v rytmu rapu. Tak rychle, až to lupe. Lup. Lup. Lup. I. Q. je vytáhne, oklepe od hlíny – a já jsem celá děravá, plná děr jako po vytržených zubech. Z I. Q. je ve mně čím dál míň a míň; už ve mně nekoření; už není ani trochu MŮJ.“ Můj I. Q., to je příběh velké, bláznivé lásky nebo spíš obsese. Vztah předem odsouzený k zániku, ale o to silnější, palčivější a hlubší, tu slouží jako podobenství zoufalé lásky k městu New York, nádherné a nelítostné metropoli, která své věrné přetavuje do podob, jaké by sami nečekali. Svěže, neotřele, rytmicky psané vyznání, v kterém je o New Yorku všechno.


...I. Q. ze mě vytahuje kořeny. Jeden po druhém, rychle, v rytmu rapu ... E-kniha: Můj IQ - Iva Pekárková | Knihy.ABZ.cz ... . Tak rychle, až to lupe. Lup. Lup. Lup. I. Q. je vytáhne, oklepe od hlíny - a já jsem celá děravá, plná děr jako po vytržených ... Můj I. Q. - Město New York a jedna divná láska. Celkové hodnocení ... Můj I. Q.: Město New York a jedna divná láska Iva Pekárková Nakladatel: Mladá fronta 2018 Můj I. Q.. Město New York a jedna divná láska - Iva Pekárková: Krátky popis: Ve slevě produkt Můj I. Q..Město New York a jedna divná láska - Iva Pekárková od výrob ... Můj I. Q. - Město New York a jedna divná láska ... . Q..Město New York a jedna divná láska - Iva Pekárková od výrobce Mladá fronta u nás najdete ve slevě od 224 Kč : Obvyklá cena Hledáte Mladá Fronta Můj I. Q. - Město New York a jedna divná láska - Iva Pekárková? HLEDEJCENY.cz nabízí Mladá Fronta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY