Tajemství modrých dopisů

Tajemství modrých dopisů - Emily Bleeker | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Bleeker
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství modrých dopisů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství modrých dopisů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Bleeker. Číst Tajemství modrých dopisů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Luke si připadá v koncích. Nejenže se vyrovnává se ztrátou milované manželky Natalie, ale také se musí postarat o své tři děti. Pak mu jednoho dne začnou chodit dopisy v modré obálce, v nichž mu Natalie radí, jak má dál žít. Její nejlepší kamarádka Annie se obává, že jejich čtení jen prodlužuje zármutek, Luke se však nedokáže odtrhnout. A pak narazí na tajemství, které možná obrátí celý jeho dosavadní život v prach – lhala mu Natalie o jejich dětech? A kdo je ten neznámý člověk, jenž dopisy posílá?


...ý příběh plný záhadných modrých dopisů a jiných tajemství ... Tajemství modrých dopisů - Emily Bleeker | Knihy Dobrovský ... . Krásně se četl a poslední stránky mi tekly slzy, jak byl srdcervoucí. muchomurka. 01.07.2019. Knížka mě zaujala tím, že manžel dostává dopisy od milované ženy, kterou pochoval. V první chvíli mě napadlo, že už to tu bylo v knize P.S. Miluji tě ... Tajemství modrých dopisů Tato kniha vám zlomí srdce. Rozcupuje vás na malé kousky a budete plakat. Plakat pro příběh, který je tak krásný, silný a dojemný, ... daramegan: Tajemství modrých dopisů - Emily Bleeker ... . Plakat pro příběh, který je tak krásný, silný a dojemný, že ve vašem srdci bude doznívat ještě dlouho po přečtení. Zemřela mladá žena. Zemřela maminka tří dětí, kterým se po ní bude už navždy stýskat. Tajemství modrých dopisů Emily Bleeker. 5,0 ( 1) Může jediný dopis změnit celý náš život? Luke si připadá v koncích. Nejenže se vyrovnává se ztrátou ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY