Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience

Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience - Martina Hykl, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Hykl,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Hykl,. Číst Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proměňte sny v realitu a najděte své štěstí. Jak na to, vám poradí moderátorka a motivační koučka Iva Lecká.Lidé většinou celý život jen sní, ale nikdy svá přání nedotáhnou do konce. Přitom je to snadné. Jak začít? Co udělat a co naopak nedělat? Populární česká moderátorka a motivační koučka vám prozradí, jak se stát barmanem svého života a namíchat si koktejl, který vám bude opravdu chutnat. Spolu s ní se o svůj recept na štěstí podělí i řada známých osobností – Dagmar Pecková, Dana Batulková, Jarmila Klímová nebo Radkin Honzák.


...tšinou celý život jen sní, ale nikdy svá přání nedotáhnou do konce ... Vaření Archivy - Strana 15 z 20 - Ženy Dívky ... . Přitom je to snadné. Jak začít? Co udělat a co naopak nedělat? Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience - Iva Lecká, Martina Hykl v 29 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience Lidé většinou celý život jen sní, ale nikdy svá přání nedotáhnou do konce. Přitom je to snadné. Kniha: Koktejl štěstí Namíchejte si do svého ... IQ testy z českého e-shopu - Onlineshoping.cz ... . Přitom je to snadné. Kniha: Koktejl štěstí Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredience: 9788026507628 máte teraz možnosť kúpiť na Literama.sk. Koktejl štěstí: Namíchejte si do svého života ty nejlepší ingredienc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY