České velkopřevorství řádu maltézských rytířů v dějinách

České velkopřevorství řádu maltézských rytířů v dějinách - Milan Buben | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Buben
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
České velkopřevorství řádu maltézských rytířů v dějinách.pdf


Chcete si knihu přečíst?České velkopřevorství řádu maltézských rytířů v dějinách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Buben. Číst České velkopřevorství řádu maltézských rytířů v dějinách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řád maltézských rytířů (Suverénní vojenský hospitální řád sv. Jana v Jeruzalémě, na Rhodu a na Maltě) v Čechách působí od 12. století. Jeho historie je tedy dlouhá a bohatá a Milan Buben ji v knize mapuje včetně detailních informací o středověkých sídlech řádu až do dnešních dnů. Řád je podle mezinárodního práva suverénním subjektem, sídlí v Římě a udržuje diplomatické styky s mnoha státy světa včetně České republiky, kde má velvyslanectví v Praze ve Velkopřevorském paláci. Řád se v současné době věnuje především charitativní činnosti. Součástí publikace je přehled jeho preceptorů, mistrů, generálních převorů, velkopřevorů, jejich náměstků a prokurátorů, a také obsáhlá bibliografie a obrazová dokumentace.


...odle článku 17 Ústavy Suverénního řádu maltézských rytířů převzal funkci dočasného […] Zobrazit vše; 12/04/ 2020 ... Suverénní řád Maltézských rytířů - České velkopřevorství ... ... . ... Řád Maltézských rytířů - České velkopřevorství. Velkopřevorské náměstí 4, Praha 1 - Malá Strana, 11800. Řád maltézských rytířů (Suverénní vojenský hospitální řád sv. Jana v Jeruzalémě, na Rhodu a na Maltě) v Čechách působí od 12. století. Jeho historie je tedy dlouhá a bohatá a Milan Buben ji v knize mapuje včetně detailních informací o středověk ... Maltézský řád - Wikipedie ... . století. Jeho historie je tedy dlouhá a bohatá a Milan Buben ji v knize mapuje včetně detailních informací o středověkých sídlech řádu až do dnešních dnů. České velkopřevorství řádu maltézských rytířů v dějinách Autor: Buben, Milan Nakladatel: Libri EAN: 9788072775699 ISBN: 978-80-7277-569-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 182 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY