Ošklivec

Ošklivec - Alexandr Boldizar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Boldizar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošklivec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošklivec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Boldizar. Číst Ošklivec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nespoutaný satirický román, překypující inteligencí a humorem, vás zasáhne jako obrovský balvan… Mužduk Ošklivec IV. je stopětatřicetikilový horal ze Sibiře, přeborník ve vrhání balvanů, jehož domovinu ukradne americký právník a chystá se z ní udělat motýlí rezervaci pro bohaté turisty. Aby získal zpět zemi i čest svého národa, vydává se Mužduk na právnickou fakultu Harvardovy univerzity, aby se naučil vrhat slova namísto balvanů. Na dobrodružné cestě, která ho ze Sibiře zavede do USA i Afriky, bojuje s druhými studenty, povstalci z řad Tuaregů, profesory práva, černou magií, byrokraty, úpalem, postmodernisty a nakonec i s časem a prostorem. Tato divoká existenciální komediální kniha vypráví příběh chybujícího, pochybného hrdiny a jeho boje proti stroji formujícímu ty, kteří vládnou našemu světu. Kniha získala Somerset Prize za nejlepší beletristické dílo roku 2016.


... Ošklivec IV. je stopětatřicetikilový horal ze Sibiře, přeborník ve vrhání balvanů, jehož domovinu ukradne americký právník a chystá se z ní udělat motýlí rezervaci pro bohaté turisty ... Ošklivec - Divadlo na Vinohradech ... . Aby získal zpět zemi i čest svého národa, ... Mužduk Ošklivec IV. je syn náčelníka kmene žijícího na Sibiři, kde si muži získávají své postavení fyzickou silou. Po setkání s právníkem, který chce zabrat území kmene, se rozhodne, zdolat Harvard. Mužduk se na své pouti setkává s mnoha byrokraty, se kterými si radí po svém, potkává povrchní lidi, které vůbec ... ošklivec. V tabulce najdete vypsaná všechna křížovkářská hesla ... Kniha: Ošklivec - Alexander Boldizar | Knihy.ABZ.cz ... . Mužduk se na své pouti setkává s mnoha byrokraty, se kterými si radí po svém, potkává povrchní lidi, které vůbec ... ošklivec. V tabulce najdete vypsaná všechna křížovkářská hesla spolu s legendami, které se plně shodují s hledaným výrazem ošklivec. Více výsledků najdete v další př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY