Dobrý den, včelko!: MiniPEDIE

Dobrý den, včelko!: MiniPEDIE - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrý den, včelko!: MiniPEDIE.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrý den, včelko!: MiniPEDIE ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Dobrý den, včelko!: MiniPEDIE Online je nyní tak snadné!

POPIS


Copak dělá malá včelka, co všechno má dnes na práci? Poleťme s ní, možná bude potřebovat naši pomoc a něco nás naučí. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku. Stačí vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi.Knížka s prvky Montessori.


...DIE Dobrý den, včelko! Nathalie Choux. Listovat ... Minipedie - dobrý den, včelko!, Nathalie Choux | Knihkupec.com ... . Malá včelka má hodně práce, pojďme se podívat, co ji čeká. Objevovat svět s tímto leporelem s posuvnými prvky je skutečně zábavné! Věk 1+ Kniha je skladem. Leporelo Dobrý den, včelko! z edice MiniPEDIE nakladatelství Svojtka nepatří mezi ty, ze kterých bych byla nadšená. Myslím, že téma má větší potenciál. Představovala jsem si, že knížka bude pro děti poučná stejně jako Dobrý den, motýlku! Ale zpracování mě zklamalo. MiniPEDIE - Dobrý den, koťátko! je z edice m ... Dobrý den, včelko! - Nathalie Choux | Knihy Dobrovský ... . MiniPEDIE - Dobrý den, koťátko! je z edice minipedií od nakladatelství Svojtka&Co. Minipedie mají vždy společných několik vlastností. V první řadě jsou kvalitně zp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY