Theodor Pištěk - Konec lesa

Theodor Pištěk - Konec lesa - Theodor Pištěk | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Theodor Pištěk
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Theodor Pištěk - Konec lesa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Theodor Pištěk - Konec lesa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Theodor Pištěk. Číst Theodor Pištěk - Konec lesa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každá výstava malíře a kostýmního výtvarníka, nositele Oscara, je speciální událostí. Je tomu tak i s výstavou, kterou na hlavní letní sezonu v roce 2018 připravila Galerie Klatovy/Klenová. Katalog, který Galerie připravila společně s nakladatelstvím KANT, přináší zejména Pištěkovy fotorealistické obrazy ze 70. let. Početní milovníci Pištěkova díla zde ale najdou i práce od počátku 60. let až do prvnícch desetiletí 21. století. V grafické úpravě Stanislava Kolíbala a s texty Martina Dostála je možné se ponořit do osobitého pištěkovského světa plného iluzí, tajemství a překvapivého obrazového vyprávění.


... Pištěk (* 25. října 1932 Praha) je český malíř, kostýmní výtvarník, scénograf a bývalý automobilový závodník ... Theodor Pištěk / Konec lesa (08.06.2018-19.08.2018 ... ... .Je světově proslulým autorem filmových kostýmů a dekorací a držitelem Oscara za kostýmy k filmu Amadeus režiséra Miloše Formana. Za následující film Valmont obdržel cenu César a byl nominován na Oscara.V roce 2003 mu byla udělena cena Český ... Theodor Pištěk došel v Klatovech až na konec lesa Galerie Klatovy / Klenová přes léto vystavuje tzv. „obrazo-motorovou" instalaci Theodora Pištěka s poetickým názvem Konec lesa . Výstava byla pojmenována po tajemném o ... Theodor Pištěk - Konec lesa - Knihkupectví Luxor ... . „obrazo-motorovou" instalaci Theodora Pištěka s poetickým názvem Konec lesa . Výstava byla pojmenována po tajemném obrazu lesa, ze kterého vystupují do prostoru kořeny z kovových výfuků. Vše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY