Citrusový sad

Citrusový sad - Larry Tremblay | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Larry Tremblay
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Citrusový sad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Citrusový sad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Larry Tremblay. Číst Citrusový sad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když Ahmed pláče, pláče i Azíz. Když se Azíz směje, směje se i Ahmed. Jsou to chlapci, bratři, dvojčata, a oba by mohli poklidně žít ve stínu citrusovníků, kdyby jednoho dne z nebe nepřilétla bomba a kdyby jejich prarodiče nezemřeli v domě, srovnaném se zemí. Do citrusového sadu přicházejí muži a žádají pomstu za prolitou krev. Ahmed, pokud to ovšem není Azíz, je vybrán, aby ve jménu spravedlnosti přinesl tu největší oběť. Živí i mrtví, všichni musejí zaplatit mučednickou daň. V takovém světě je těžké rozlišit čest od fanatismu a čisté úmysly od falše. Pro syny dobrodružství, pro otce povinná oběť, pro matku Sophiina volba. Vydání knihy podpořil SODEC Québec.


...vý sad Larry Tremblay Nakladatel: Argo 2018 Citrusový sad ... Pardes Chana - Karkur - Wikipedie ... . € 8.16 € 10.72. Najpredávanejšie. Viazaný prísahou. € 9.16 € 11.90. Malé ženy. € 12.12 € 15.90. Album nášho dieťatka. € 8.46 € 10.90 (Za)chráňte svoje črevo - aj pečeň.. € 20.99 € 26.90. Mentalita mamby - Moje pojet.. € 14.90 € 21.10. Citrusový sad - Tremblay, Larry ; Když Ahmed pláče, pláče i Azíz. Když se Azíz směje, směje se i Ahmed. Jsou to chlapci ... Citrusový sad - Larry Trembay | Kniha na Alza.cz ... . Když se Azíz směje, směje se i Ahmed. Jsou to chlapci, bratři, dvojčata, a oba by mohli poklidně žít ve stínu citrusovníků, kdyby jednoho dne z nebe ... Koupit Koupit eknihu. Když Ahmed pláče, pláče i Azíz. Když se Azíz směje, směje se i Ahmed. Jsou to chlapci, bratři, dvojčata, a oba by mohli poklidně žít ve stínu citrusovníků, kdyby jednoho dne z nebe nepřilétla bomba ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY