Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já

Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já - Susanne Hühn | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Susanne Hühn
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susanne Hühn. Číst Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý z nás v sobě má vnitřní dítě, které nás doprovází po celý život. Jeho bolestivé zkušenosti si už neuvědomujeme, zapomněli jsme na ně. Závislosti, strach a strategie vyhýbání většinou úzce souvisí s ublíženým vnitřním dítětem. Ale jak s ním navázat spojení a dát mu, co potřebuje? Zkušená terapeutka Susanne Hühn seznamuje čtenáře s možnostmi, jak se seznámit s dětskými aspekty, jak se je naučit chápat. Uvědomění pak umožňuje jednat aktivněji. Popisuje různé formy emocionálních ran i různé cviky, pomáhající láskyplně a opatrně uzdravit vnitřní dítě. Pak nás obohatí jeho radost ze života a fantazie.


...Jak uzdravit své vnitřní dítě -- Sedm kroků k osvobození vlastního já - Susanne Hühn ... Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (sedm kroků k osvobození vlastního já) Předmětná hesla Psychoterapie ... Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já kniha od: Susanne Hühn Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já Susanne Hühn Nakladatel: Fontána 2018 Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození vlastního já Každý z nás v sobě má vnitřní dítě, které nás doprovází po celý život. Jeho bolestivé zkušenosti si už neuvědomujeme, zapomněli jsme na ně ... Jak uzdravit své vnitřní dítě: Sedm kroků k osvobození ... ... . Jeho bolestivé zkušenosti si už neuvědomujeme, zapomněli jsme na ně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY