Ottův atlas výletní trasy Šumava: Největší turistický průvodce s QR kódy

Ottův atlas výletní trasy Šumava: Největší turistický průvodce s QR kódy - Ivo Paulík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Paulík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ottův atlas výletní trasy Šumava: Největší turistický průvodce s QR kódy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ottův atlas výletní trasy Šumava: Největší turistický průvodce s QR kódy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Paulík. Číst Ottův atlas výletní trasy Šumava: Největší turistický průvodce s QR kódy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Šumavy, s přesahem do okolních zemí. Průvodce nabízí 100 atraktivních pěších a cyklistických výletů s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek. Výletní trasy jsou navrženy tak, aby začínaly a končily v místech s dobrou návazností hromadné dopravy a nabízely možnost občerstvení. Trasy jsou přehledně označeny a rozděleny podle náročnosti do čtyř stupňů a u každé je doplněn graf, z něhož je patrné celkové převýšení, všichni turisté si tak budou moci zvolit trasu, která nejlépe odpovídá jejich aktuálním možnostem. Každá trasa je opatřena stručnou charakteristikou výletu a popisem povrchu cesty, u cyklistických tras je vždy doporučen i vhodný typ kola. O památkách a zajímavostech včetně užitečných kontaktů a odkazů se stručně dočtete na konci každé trasy. Součástí výletů je také tip, na jehož základě si trasu můžete upravit dle vlastních přání či potřeb. Podrobná mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna. Přiložené fotografie dokládají atmosféru kraje a zachycují nejzajímavější cíle výletu. Zároveň kniha obsahuje QR kódy, které vám v pohodlí domova umožní načíst údaje o každé trase do vaší navigace či chytrého telefonu. Stačí si stáhnout gpx soubor, pomocí něhož se na svých výletech necháte vést.


... informace o produktu Mapy Ottův atlas výletní trasy Šumava, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ottův atlas výletní trasy Šumava ... Ottův atlas výletní trasy Šumava - knihkupectví Beletrie.eu ... . ... Největší turistický průvodce s QR kódy - Ivo Paulík . skladem. 159 Kč. doprava od ... Ottův atlas výletní trasy Šumava Autor: Paulík, Ivo Nakladatel: Ottovo nakladatelství EAN: 9788074516191 ISBN: 978-80-7451-619-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 21,5 × 31 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Největší turistický průvodce s QR kódy. autor neuveden. Info: Ottovo nakladatelství, 2016 (1.) - váz., 512 str. EAN: 9788074515125 ISBN: 978-80-7 ... Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Největší ... ... . vydání) Největší turistický průvodce s QR kódy. autor neuveden. Info: Ottovo nakladatelství, 2016 (1.) - váz., 512 str. EAN: 9788074515125 ISBN: 978-80-7451-512-5. Hodnocení: ... Ottův atlas: Výletní trasy - Česká republika 5 Další pěkný podklad pro výlety. Mapa knižní: Ottův atlas výletní trasy Šumava -- Největší turistický pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY