Vertikální divadlo: Příběhy ze života bezmotorových pilotů

Vertikální divadlo: Příběhy ze života bezmotorových pilotů - Karel Douda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Douda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vertikální divadlo: Příběhy ze života bezmotorových pilotů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vertikální divadlo: Příběhy ze života bezmotorových pilotů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Douda. Číst Vertikální divadlo: Příběhy ze života bezmotorových pilotů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Vertiální divadlo přibližuje v řadě příběhů život sportovních pilotů. Je o jejich radostech i starostech, které prožívají společně s touhou létat. Dává příležitost nahlédnout do osudů a způsobu života lidí, které spojuje krása pohybu v třírozměrném prostoru. Takových lidí je mnoho, ale o jejich osudech se veřejnost většinou nic nedozví. Je tedy popisem skutečných příběhů a zážitků skutečných osob, které po sportovních letištích můžeme potkávat. Je o těch, kteří létání propadli a také trochu o tom, jak někteří dopadli.


...ertiální divadlo přibližuje v řadě příběhů život sportovních pilotů ... Svět křídel ... . Je o jejich radostech i starostech, které prožívají společně s touhou létat. Dává příležitost nahlédnout do osudů a způsobu života lidí, které spojuje krása pohybu v třírozměrném prostoru. Příběhy ze života bezmotorových pilotů. DOUDA Karel. Info: Svět křídel, 2018 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788075730312 Vertikální divadlo. příběhy ze života bezmotorových ... Vertikální divadlo | Aviatik - vše pro piloty ... . EAN: 9788075730312 Vertikální divadlo. příběhy ze života bezmotorových pilotů Autor: Karel DOUDA Rok vydání: 2018 Obálka: Jiří SOUČEK Formát: 165 x 235 mm, 160 stran, pevní vazba, 150 fotografií Vertikální divadlo. Příběhy ze života bezmotorových pilotů; Vertikální divadlo. Příběhy ze života bezmotorových pilotů ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY