Město nekonečné noci

Město nekonečné noci - Lincoln Child, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lincoln Child,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Město nekonečné noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Město nekonečné noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lincoln Child,. Číst Město nekonečné noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se začne pohřešovat Grace Ozmianová, krásná a nezdárná dcera neblaze proslulého miliardáře, policie se nejprve domnívá, že jednoduše vyrazila za dalším zběsilým dobrodružstvím. Jenže pak se v opuštěné garáži v Queensu najde její mrtvola bez hlavy a navíc není jasné, zda ji má na svědomí jeden vrah nebo dva pachatelé. Případu se ujme poručík Vincent D’Agosta. Ví, že se ocitne v ohnisku zájmu veřejnosti, a tak ho potěší účast zvláštního agenta FBI A. X. L. Pendergasta, který je k případu rovněž přidělen; kromě vydatné pomoci doufá i v to, že se Pendergast vzpamatuje z chmur, v nichž se utápí už nějakou dobu od odchodu své schovanky Constance do tibetského kláštera. Pendergast ani D’Agosta však nejsou připraveni na to, co je čeká. V New Yorku se pohybuje záhadný zločinec, který vraždí jako na běžícím pásu – a zdá se, že jeho jediným cílem je zbavit město zla pomocí ďábelsky rafinovaných a současně brutálních prostředků. A jakou roli v tom všem hraje náboženský blouznivec, který v sobě vidí následovníka středověkého mnicha Savonaroly? Město zachvacuje masová hysterie a před Pendergastem stojí mimořádně obtížný úkol, k jehož zvládnutí musí vynaložit všechny své síly – odhalit zločince a současně zůstat naživu.


...nekonečné noci kniha od: Lincoln Child, Douglas Preston ... Mesto noci | Sleviste.cz ... . 78 % 83 hodnocení ... Město nekonečné noci. Ohodnotit » ... že jeho jediným cílem je zbavit město zla pomocí ďábelsky rafinovaných a současně brutálních prostředků. A jakou roli v tom všem hraje náboženský blouznivec, který v sobě vidí následovníka středověkého mnicha Savonaroly? Město zachvacuje masová hysterie a před Pendergastem ... Město nekonečné noci. Kdo napsal knihu Město neko ... Město nekonečné noci - Lincoln Child; Douglas Preston ... ... ... Město nekonečné noci. Kdo napsal knihu Město nekonečné noci? Autorem je Lincoln Child, Douglas Preston. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Všechny informace o produktu Kniha Město nekonečné noci - Preston Douglas, Child Lincoln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY