Merde po evropsku: Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde.

Merde po evropsku: Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. - Stephen Clarke | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Clarke
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Merde po evropsku: Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde..pdf


Chcete si knihu přečíst?Merde po evropsku: Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Clarke. Číst Merde po evropsku: Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Merde je zpátky a tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu opravdu velké zvíře – byrokratický aparát Evropské unie. Vážně ti cvoci z Bruselu chtějí postavit mimo zákon bingo, dudy a slaninové chipsy?! A skutečně inkoust na bankovkách eura způsobuje u mužů impotenci?! Ale kdeže. Ovšem nelze popřít, že instituce Evropské unie mají četné mouchy. A hrozí, že jich ještě přibude, protože se do Bruselu právě vydal také Angličan Paul West, aby byl k ruce francouzské poslankyni Evropského parlamentu. Na vlastní oči se tak může přesvědčit, jaký je to neskutečný blázinec. A spolu s tím, jak se kvapem blíží referendum, v němž bude celá Británie hlasovat o setrvání v EU, má Paul West dokonce příležitost sám zasáhnout do jeho výsledků. Jenže napřed se musí rozhodnout: je lepší nepřítel, kterého už známe, nebo riskovat brexit? A dobře ví, že ho rozhodnutí může stát mnohem víc než jen příjemný europlat. Stephen Clarke (1958) je britský novinář a spisovatel žijící v Paříži. Jeho první román z roku 2004 (česky jako Merde! Rok v Paříži) se stal světovým bestsellerem. Merde po evropsku je už šestým pokračováním této oblíbené humoristické řady. V mezičase napsal mimo jiné ironickou příručku Tak pravil hlemýžď (č. 2011), netradiční průvodce po městě lásky Odhalená Paříž. Tajný život města (č. 2012) a kuriózní životopis anglického krále Eduarda VII. Jeho Veličenstvo Bertie (č. 2014). Podrobnosti o jeho práci jsou dostupné na adrese www.stephenclarkewriter.com.


...rit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde ... Merde po evropsku Stephen Clarke | Knihkupectví Daniela ... . Merde je zpátky a tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu opravdu velké zvíře - byrokratický aparát Evropské unie. Vážně ti cvoci z Bruselu chtějí postavit mimo zákon bingo, dudy a slaninové chipsy?! Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Merde je zpátky a tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu opravdu velké zvíře - byrokratický aparát Evropské unie. Nový humoristický román z oblíbené série Merde! Jed ... Merde po evropsku | Albatrosmedia.cz ... . Nový humoristický román z oblíbené série Merde! Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Merde je zpátky a tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu opravdu velké zvíře - byrokratický aparát E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY