Emocionální intimita: Jak se spojit s mocí vašich emocí

Emocionální intimita: Jak se spojit s mocí vašich emocí - Robert Augustus Masters | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Augustus Masters
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Emocionální intimita: Jak se spojit s mocí vašich emocí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emocionální intimita: Jak se spojit s mocí vašich emocí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Augustus Masters. Číst Emocionální intimita: Jak se spojit s mocí vašich emocí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emoce tvoří spojovací článek mezi našimi pocity, myšlenkami a vším, co nás formuje – a to na mnoha úrovních. Přesto tento zdroj síly, svobody a napojení zůstává mnohdy nevyužitý. Podle odborníka na vztahy Roberta Augusta Masterse je ale schopnost navázat důvěrný vztah s našimi emocemi zcela zásadní pro to, abychom mohli prožívat naplňující vztahy a vědomý život plný lásky a celistvosti. V knize Emocionální intimita nás tento uznávaný učitel a autor vyzývá, abychom prozkoumali: • jak rozpoznat, plně prožít a šikovně vyjádřit své emoce • v čem spočívá emocionální odpojení a co se s ním dá dělat • co můžeme udělat, abychom do svých vztahů vnesli větší emocionální intimitu a hloubku • jak vynést na světlo, rozluštit a napravit stará emocionální zranění • samostatné kapitoly, ve kterých se můžeme naplno střetnout se svým strachem, hněvem, radostí, žárlivostí, studem, žalem, pocitem viny, posvátným úžasem a celým spektrem emocí Negativní emoce neexistují – existují jen negativní či škodlivé způsoby, jak s nimi zacházíme. Masters za pomoci příkladů ze života, cvičení a postřehů, které jdou k samotné podstatě, předkládá čtenáři snadno srozumitelný návod, jak získat své emoce zpět, jak se k nim šikovně vztahovat a změnit je ve své spojence, a tím obohatit a prohloubit svůj život.


... Emocionální intimita - Jak se spojit s mocí vašich emocí, Author: Great Content s ... Emocionalni intimita-ukazka by MAITREA - Flipsnack ... .r.o., Name: Emocionální intimita - Jak se spojit s mocí vašich emocí, Length: 18 pages, Page: 1 ... Emocionální intimita. Jak se spojit s mocí vašich emocí. ... • v čem spočívá emocionální odpojení a co se s ním dá dělat • co můžeme udělat, abychom do svých vztahů vnesli větší emocionální intimitu a hloubku • jak vynést na světlo, rozluštit a napravit stará emocionální zranění ... Kniha: Emocionální intimita -- Jak se spojit s mocí vašich emocí - Robert Augu ... Kniha Emocionální intimita Jak se spojit s mocí vašich ... ... ... Kniha: Emocionální intimita -- Jak se spojit s mocí vašich emocí - Robert Augustus Masters Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY