Lady Mechanika 2 : Tabule osudů

Lady Mechanika 2 : Tabule osudů - Joe Benitez, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Benitez,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lady Mechanika 2 : Tabule osudů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lady Mechanika 2 : Tabule osudů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Benitez,. Číst Lady Mechanika 2 : Tabule osudů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lady Mechanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky. Právě tam se vypravila vědecká expedice hledat ztracené město sumerského boha Enkiho, ve kterém se má podle bájí nalézat Tabule osudu. Artefakt, který jeho držiteli přinese vládu nad světem, zbraň hromadného ničení, která nesmí za žádných okolností padnout do nepovolaných rukou. A právě to se v dobrodružství, které je ještě daleko zábavnější než první příběh, stane. Lady Mechanika se musí popasovat s řádem rosenkruciánů, yettim, zlotřilými nelidskými vojáky, otrokáři, beduínkami a s nosorožcem. Lady Mechanika je zpět a na jejích fantasticky tvarovaných bedrech spočívá osud celého lidstva věku páry!


...chanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky ... Lady Mechanika 2: Tabule osudů /Lim.edice/ - KupKOMIKS ... . Právě tam se vypravila vědecká expedice hledat ztracené město sumerského boha Enkiho, ve kterém se má podle bájí nalézat Tabule osudu. Lady Mechanika 2 : Tabule osudů. Joe Benitez; M.M. Chen; Martin Montiel; rok vydání - 2018. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 598 K č. Lady Mechanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky. ... Lady Mechanika 2 : Tabule osudů. ... Lady Mechanika řeší nový případ, který ji ... Lady Mechanika 2: Tabule osudů skladem - MegaComics ... . ... Lady Mechanika 2 : Tabule osudů. ... Lady Mechanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky. Právě tam se vypravila vědecká expedice hledat ztracené město sumerského boha Enkiho, ve kterém se má podle bájí nalézat Tabule osudu. Artefakt, který jeho držiteli přinese ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY