Zbožňuju navždycky

Zbožňuju navždycky - Lindsey Kelková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lindsey Kelková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zbožňuju navždycky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zbožňuju navždycky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lindsey Kelková. Číst Zbožňuju navždycky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V den, kdy manžel Alex popadne batoh a vyrazí na cesty, Angela Clarková slibuje, že se bude vyhýbat malérům a zůstane oběma louboutinkami pevně na zemi. Takže když přítel její nejlepší kamarádky svěří Angele své úmysly, přece mu může pomoct s vybíráním prstýnku u Tiffanyho, no ne? Čemu to uškodí? A když jsou v módním časopise, kde pracuje, ohlášeny zásadní změny, snad není až taková hrůza, že je ve skluzu a křičí na šéfa, nebo jo? Pak najednou Angela zjistí, že je tu další velká věc, kterou musí tajit – a její milovaný muž je daleko, předaleko. Svatba roku se blíží, Manhattan se halí do vánočních světýlek a Angelu čekají převratné věci. Bude potřebovat kamarádky po svém boku, protože její starý život mizí v dál, navždycky.


...ju Havaj 2020; Zbožňuju New York 2011; Zbožňuju Paříž 2012; Zbožňuju Vánoce 2014; Zbožňuju Londýn 2014; O jedné holce 2015; všech 10 knih autora ... Zbožňuju navždycky - Lindsey Kelk, 2018, pevná vazba ... ... . Kniha Zbožňuju navždycky je v Zbožňuju navždycky / Lindsey Kelkov á. Zpět na předchozí. Celý popis. Cena 89 Kč. Skladem na ... Všechny informace o produktu Kniha Zbožňuju navždycky - Lindsey Kelk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zbožňuju navždycky - Lindsey Kelk. Zbožňuju navždycky V den, kdy manžel Alex popadne batoh a vyrazí na cesty, Angela Clarková slibuje, že se bude vyhýbat malérům a zůstane oběma lo ... Kniha: Zbožňuju navždycky (Lindsey Kelk) | Martinus ... . Zbožňuju navždycky V den, kdy manžel Alex popadne batoh a vyrazí na cesty, Angela Clarková slibuje, že se bude vyhýbat malérům a zůstane oběma louboutinkami pevně n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY