Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty

Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové vydání průvodce po Kanárských ostrovech. Místní příjemné klima a nádherné pláže lákají stále miliony návštěvníků. Průvodce nabízí to nejzajímavější z ostrovů Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, La Gomera a La palma. Doprovodí vás na cestách za památkami, doporučí nejhezčí pláže i další přírodní krásy. Brzy zjistíte, že Kanárské ostrovy toho mohou nabídnout mnohem více než jen celoroční opalování. Co byste měli vidět: cestujte sopečnou krajinou, stoupejte horskými soutěskami, navštivte památky a pláže. Zajděte na kanárský zápas, zúčastněte se velkolepého karnevalu a užijte si windsurfing a potápění. Poznejte místní kulturu, dědictví Guančů, vliv španělských dobyvatelů a kouzlo osobitých projektů C. Manriquea. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat.


...ké ostrovy jsou sopečného původu a jako takové ani nemohou být nudné a jednotvárné ... Kniha Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty - neuveden ... ... . Sopka Teneguia na ostrově La Palma naposledy vybuchla v roce 1971. Kanárské ostrovy jsou místem mýtů a legend. Mnozí spisovatelé s nimi spojují ztracenou Atlantidu. Všetky informácie o produkte Mapy Kanárské ostrovy inspirace na cesty, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Kanárské ostrovy inspirace na cesty. Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty Nakladatel: Lingea EAN: 9788075083975 ISBN: 978-8 ... Kanárské ostrovy: inspirace na cesty - | Kniha na Alza.cz ... . Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty Nakladatel: Lingea EAN: 9788075083975 ISBN: 978-80-7508-397-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 10,5 × 14,4 cm Rok vydání: 2018 (2. vydání) Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY