THOVT - odhalení 1

THOVT - odhalení 1 - Kerstin Simoné | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kerstin Simoné
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
THOVT - odhalení 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?THOVT - odhalení 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerstin Simoné. Číst THOVT - odhalení 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak můžeme komunikovat s naším tělem i s naší duší a dosáhnout uzdravení na všech úrovních hmotného bytí? Co se v současné době odehrává v naší Galaxii a jaké následky mají tyto události pro lidstvo? Do jaké míry se tyto děje podílejí na klimatických změnách na Zemi? Odkud pochází mocný, vesmírný paprsek lásky a jak se nyní můžeme stát součástí fáze nového nasměrování? Otevřete své srdce, ponořte se do Thovtových sfér – dostane se vám zcela nové duchovní orientace. Staňte se vědomou součástí propojení se s kosmickým paprskem lásky. Díky němu se na vás přenese nejvyšší možná energetická frekvence přímo z?Prvotního zdroje. Tato a mnohá jiná zajímavá témata vás uvedou hlouběji do oblastí vašeho ryzího Já i nového naprogramování ducha. Thovt vám s nesmírnou láskou podává pomocnou ruku. Přijměte jeho pozvání a nechejte se vést k branám poznání a hluboké moudrosti.


...ení nad knihou... Kerstin Simoné, Thovt, Odhalení 1 U modré kočky: www ... Kerstin Simoné | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... .umodrekocky.blog.cz Instagram: renatapetrickova www.petrickova.cz Hudba: Licence... Všechny informace o produktu Kniha THOVT - odhalení 1 - Kerstin Simoné, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze THOVT - odhalení 1 - Kerstin Simoné. https://svetovanabozenstvi.cz Pokud chcete finančně podpořit můj kanál, můžete na č.ú.:1174996033/0800 Ask: https://ask.fm/sobekuba V průběhu dlouhé histo ... Kniha: THOVT - odhalení 1 - Kerstin Simoné | Knihy.ABZ.cz ... .ú.:1174996033/0800 Ask: https://ask.fm/sobekuba V průběhu dlouhé historie lidstva se pokoušeli různí hledající, ať chudí či bohatí, dosáhnout nejvyššího cíle, naplnit volání Boha… Převzato poděkováním z kaná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY