Budiž voda: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody

Budiž voda: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody - Seth M. Siegel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Seth M. Siegel
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Budiž voda: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Budiž voda: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Seth M. Siegel. Číst Budiž voda: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podle prognóz americké vlády bude čtyřicet z padesáti států USA, společně s 60 procenty celého povrchu zeměkoule, brzy čelit alarmujícím rozdílům mezi množstvím dostupné vody a rostoucí poptávkou po ní. Pokud nezačneme problém řešit, čeká nás zvyšování cen potravin a zpomalení ekonomického růstu, což pravděpodobně povede i k větší politické nestabilitě. Kniha Budiž voda ukazuje, v čem může Izrael sloužit jako příklad dalším zemím při předcházení nejhorším krizovým scénářům. Přestože šedesát procent izraelského území tvoří poušť, tato země nejenže dokázala vyřešit vlastní problémy s vodou; má jí dokonce nadbytek. Izrael dodává vodu sousedním zemím – každodenně jí zásobuje palestinská území a Jordánsko. Izrael stal absolutní špičkou v oblasti vodohospodářství a ve vývoji potřebných technologií. Poutavě napsaná kniha Budiž voda je inspirativním vyprávěním popisujícím vize a oběti státu a národa, který zajištění dostatku vody odedávna považuje za jednu ze svých základních priorit. Navzdory velmi omezeným zdrojům vody, rychle rostoucí populaci i ekonomice a mnohdy nepřátelsky naladěným sousedním zemím si Izrael dlouhodobě udržuje náskok v oblasti vodohospodářských inovací, s cílem zajistit svůj vlastní dynamický budoucí rozvoj. Seznámit se s izraelskými zkušenostmi a poučit se, jak lze překonat náročné výzvy a změnit se z vyprahlé země ve skutečnou velmoc, pokud jde o hospodaření s vodou, může být přínosem pro každé město, každý stát – i pro každého jednotlivého čtenáře.


...oda: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody Seth M ... Budiž voda - Izraelská inspirace pro svět ohrožený ... ... . Siegel Nakladatel: Aligier 2017 Podle prognóz americké vlády bude čtyřicet z padesáti států USA, společně s 60 procenty celého povrchu zeměkoule, brzy čelit alarmujícím rozdílům mezi množstvím dostupné vody a rostoucí poptávkou po ní. Budiž voda - Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody book. Read 92 reviews from the world's largest community for readers. Podl ... Budiž voda - Izraelská inspirace pro svět ohrožený ... ... . Read 92 reviews from the world's largest community for readers. Podle prognóz a... Podtitul: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody Podle prognóz americké vlády bude čtyřicet z padesáti států USA, společně s 60 procenty celého povrchu zeměkoule, brzy čelit alarmujícím rozdílům mezi množstvím dostup...SOUVISEJÍCÍ KNIHY