Příprava na manželství

Příprava na manželství - Aleš Opatrný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Opatrný
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příprava na manželství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příprava na manželství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Opatrný. Číst Příprava na manželství Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Ten, kdo žije dlouho v manželství, ví, že bez odpuštění to nejde. Jinak by se z manželství stala permanentní válka... Anebo nebezpečné a nepříjemné odcizování se, kdy se už jeden na druhého nezlobí, ale ani neodpouští, nedělají si nic vyloženě zlého, ale dobrého také ne. Na druhou stranu: překonané těžkosti, překonané rozbroje, smíření po hádkách jsou cennými stavebními kameny vztahu. Zkušenost, že lze překonat to, co se snažilo dvojici rozdělovat, je velkou pomocí při každé další roztržce. Odpuštění v manželství není jen užitečná a praktická věc, ale také jeden z důležitých prvků, kterými se tento vztah dále buduje.“ Příprava na manželství z pera P. Aleše Opatrného se nabízela po mnoho let jako pomůcka pražského Pastoračního střediska a posloužila již bezpočtu snoubenců a manželských párů. Ani po letech neztratila svou aktuálnost, proto autor na základě svých zkušeností z pastorace text upravil a doplnil, takže vychází poprvé v knižní podobě.


...íprava na manželství z pera P. Aleše Opatrného se nabízela po mnoho let jako pomůcka pražského Pastoračního střediska a posloužila již bezpočtu snoubenců a manželských párů ... Najděte si kurz | Příprava na manželství ... .Ani po letech neztratila svou aktuálnost, proto autor na základě svých zkušeností z pastorace text upravil a doplnil, takže vychází poprvé v knižní podobě. Kurzy Příprava na manželství, Výchova dětí a teenagerů. Kurz Manželské večery: Osm večeří při svíčkách, praktické prezentace a diskuse pouze v páru. Kurzy Příprava na manželství, Výchova dětí a teenagerů. Oficiální webové st ... Příprava na manželství ... . Kurz Manželské večery: Osm večeří při svíčkách, praktické prezentace a diskuse pouze v páru. Kurzy Příprava na manželství, Výchova dětí a teenagerů. Oficiální webové stránky Arcibiskupství pražského. Příprava na manželství. Pět večerů se skvělou atmosférou při svíčkách a pořádnou večeří - chceme, abyste si kurz užili! Po večeři následuje živá, vtipná, ale především praktická promluva na jed...SOUVISEJÍCÍ KNIHY