Předzpěv k Andělskému pozdravení

Předzpěv k Andělskému pozdravení - Otec Jeroným | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Otec Jeroným
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Předzpěv k Andělskému pozdravení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Předzpěv k Andělskému pozdravení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otec Jeroným. Číst Předzpěv k Andělskému pozdravení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Charakteristickým rysem modlitby růžence je opakování stejných slov. Může nám tato modlitba pomoci setrvat v Boží přítomnosti? Otec Jeroným se růženec modlil po mnoho let a získaná zkušenost ho vedla k napsání krátkého „předzpěvu“. Je určen těm, kteří by se rádi modlitbě růžence věnovali, aby skrze Pannu Marii dospěli k hlubšímu osobnímu vztahu ke Kristu. Otec Jeroným ukazuje, jak se vyhnout rutině a vytvořit si jediný návyk – znovu a znovu se obracet k Bohu a prohlubovat přátelství s ním.


...pěv k Andělskému pozdravení Autor: Otec Jeroným Nakladatel: Triáda EAN: 9788074742262 ISBN: 978-80-7474-226-2 Překlad: Selucký, Oldřich Popis: 1× kniha, brožovaná, 48 stran, česky Rozměry: 14,5 × 19 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Předzpěv k andělskému uzdravení — Academia ... . vydání) Předzpěv k Andělskému pozdravení(Otec Jeroným) - Charakteristickým rysem modlitby růžence je opakování stejných slov. Může nám tato modlitba pomoci setrvat v Boží přítomnosti? Otec Jeroným se růženec modlil po mnoho let a získaná zkušenost ho vedla k napsání krátkého „předzpěvu". Je určen těm, kteří by se rádi modlitbě růžence věnovali, aby skrze ... Předzpěv k Andělskému pozdravení E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: otec ... Předzpěv k Andělskému pozdravení - otec Jeroným ... ... . Je určen těm, kteří by se rádi modlitbě růžence věnovali, aby skrze ... Předzpěv k Andělskému pozdravení E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: otec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY