Velká ložnicová loupež

Velká ložnicová loupež - Wodehouse Pelham Grenville | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Wodehouse Pelham Grenville
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká ložnicová loupež.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká ložnicová loupež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wodehouse Pelham Grenville. Číst Velká ložnicová loupež Online je nyní tak snadné!

POPIS


Wodehouseovi čtenáři už znají Valley Fields, idylické londýnské předměstí, kam se uchylují méně majetní členové Klubu trubců a lidé bažící po životě stranou velkoměstského kvasu. Jeho dočasnými obyvateli se stali i počestný Freddie Widgeon, jeho sousedka Sally a americký párek zločinců menšího formátu, manželé Molloyovi. Obratná Dolly Molloyová si přivlastnila šperky bohaté paní Prosserové a uložila si je zatím na skříň v ložnici, ale když se pak neblahou náhodou ocitla na nějakou dobu ve vězení, její nic netušící manžel Soapy se zatím vzdal pronájmu a odstěhoval se do hotelu. Šperky zůstaly na skříni a domek si najala neohrožená spisovatelka sentimentální beletrie, jež mylně doufala najít ve Valley Fields atmosféru pro syrový sociální román. Tak vznikla téměř neřešitelná zápletka, do níž se zapletl nevinný Freddie a jeho policejní bratranec George, i Sally, která je předmětem milostného zájmu Freddieho a sekretářkou sentimentálně sociální spisovatelky. Konec je ovšem šťastný a poučení prosté: Dámy, držte se svého kopyta, zručná kapsářka se nemá pouštět do náročných loupeží šperků a sentimentální autorka nedopadne dobře, pokusí-li se o syrový sociální román.


...ihu Velká ložnicová loupež (Pelham Grenville Wodehouse) s 20 % slevou za 198 Kč v ověřeném obchodě ... Velká ložnicová loupež od P. G. Wodehouse je další úžasnou ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Velká ložnicová loupež. Wodehouse Pelham Grenville. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 30.4. u Vás doma (Typy ... Kupte knihu Velká ložnicová loupež (Pelham Grenville Wodehouse) s 17 % zľavo ... Velká ložnicová loupež | KNIHCENTRUM.cz ... .4. u Vás doma (Typy ... Kupte knihu Velká ložnicová loupež (Pelham Grenville Wodehouse) s 17 % zľavou za 7.53 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY