Všude dobře, doma rodiče

Všude dobře, doma rodiče - Lukáš Kerhart | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Kerhart
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všude dobře, doma rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všude dobře, doma rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Kerhart. Číst Všude dobře, doma rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pro začínající a zkušené cestovatele, jejich rodiče a všechny, kteří se rádi nechávají inspirovat příběhy jiných. Kniha je volným pokračováním českého bestselleru CESTOVÁNÍ NEJLEPŠÍ ŽIVOTNÍ INVESTICE a snažil jsem se ji napsat tak, aby pomohla uklidnit rodiče, inspirovala mladé cestovatele a našla odpověď na řadu otázek. Jak to v zahraničí chodí a jaké dnes mají mladí lidé možnosti? Jaký je rozdíl v myšlení dnešní a předešlé generace? Jak se vyrovnat s odjezdem milovaného potomka? Vknize popisuji různé scénáře apříběhy cestovatelů. Zahraniční zkušenosti totiž můžou být různé. Někdo odjede do světa za studiem nebo prací a jiný se rozhodne pracovat jako dobrovolník v Africe nebo se vydá pouze s batohem na cestu kolem světa. Proč někteří lidé tato dobrodružství hledají? Kniha je určena jak rodičům, prarodičům, tak mladým lidem, kteří třeba neví, jak uklidnit své blízké okolí, a přáli by si mít na své cestě za dobrodružstvím oporu, pochopení a klid. A hlavně je plná inspirativních příběhů.


...šude dobře, doma rodiče Přidat komentář ... Všude dobře, doma rodiče | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . pavlanka. 2 22.07.2018. Knihu jsem dočetla na dovolené a líbila se mi. Jednoduchá forma a práce s jazykem, hezké příběhy a několikrát jsem se hluboce zamyslela a některé myšlenky si i zapsala. ... Všude dobře, doma rodiče Autor: Kerhart, Lukáš Nakladatel: Klika EAN: 9788090702547 ISBN: 978-80-907025-4-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 13 × 18 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha pro začínající a zkuše ... Všude dobře, doma rodiče - Kerhart Lukáš | Knihy Dobrovský ... . vydání) Kniha pro začínající a zkušené cestovatele, jejich rodiče a všechny, kteří se rádi nechávají inspirovat příběhy jiných. Kniha je volným pokračováním českého bestselleru CESTOVÁNÍ NEJLEPŠÍ ŽIVOTNÍ INVESTICE a snažil jsem se ji napsat tak, aby pomohla uklidnit rodiče, inspirovala ml...SOUVISEJÍCÍ KNIHY