Andělská hra

Andělská hra - Carlos Ruiz Zafón | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Carlos Ruiz Zafón
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělská hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Andělská hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carlos Ruiz Zafón. Číst Andělská hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


David Martín, mladík se spisovatelskými ambicemi, jenž zprvu otročí v bezvýznamném barcelonském plátku a poté svůj talent vydá napospas vydřidušským producentům pokleslé literatury, přijme v kritickém okamžiku svého života nabídku tajemného vydavatele Andrease Corelliho a rozhodne se pro něj napsat knihu, jakou ještě nikdy nikdo nenapsal. Čím náročnější se mu tento úkol jeví, tím více záhad vyvstává i kolem muže, který si opus, jenž by svému tvůrci přinesl nebetyčnou slávu, objednal. Záhad, nevysvětlitelných náhod i úmrtí za nejasných okolností. A otázek, z nichž nejpalčivější zní: Komu vlastně upsal David Martín svou spisovatelskou i lidskou duši? V srdci Barcelony první poloviny 20. století – města, které prochází modernistickým přerodem, v němž staré čtvrti a špinavá zákoutí ustupují novým ulicím, čtvrtím, parkům a po světových výstavách zůstávají architektonické i technické vynálezy; které však zároveň pod povrchem skrývá prastaré bludiště chodeb a kanálů, plné duchů a stínů minulosti – se tak rodí poutavá, fascinující variace na faustovský motiv o pokušení a touze po nesmrtelnosti. Román Andělská hra volně navazuje na Zafónův předchozí titul, Stín větru, díky němuž se jeho tvůrce stal nejprodávanějším španělsky píšícím autorem na světě.


...SKÁ HRA. Nenajdete knihy víc prodchnuté atmosférou starých španělských uliček než ty ze série Stín větru od Carlose Ruize Zafóna ... Andělská hra — iVysílání — Česká televize ... . Knižní klub po Stínu větru v červnu vydá druhý díl s názvem Andělská hra, který vypráví dramatický příběh mladého spisovatele, který se zaváže, že napíše knihu, jakou ... Barbora Poláková (ofiko) 864,859 views. Zuzana Navarová - Do nebes. - Duration: 3:10. Václav Smoček 1,512,811 views. Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi v Neskoro ... Andělská hra přináší neméně poutavý ... Pohřebiště zapomenutých knih: Andělská hra - Carlos Ruiz ... ... . - Duration: 3:10. Václav Smoček 1,512,811 views. Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi v Neskoro ... Andělská hra přináší neméně poutavý příběh - úchvatnou variaci na faustovský motiv o pokušení a touze po nesmrtelnosti, situovanou znovu do prostředí magické Barcelony, tentokrát první poloviny dvacátého stole tí. Mladý novinář a spisovatel David Martin přijme nabídku záhadného vydavatel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY