Bude to bolet, doktore?

Bude to bolet, doktore? - Adam Kay | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Kay
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bude to bolet, doktore?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bude to bolet, doktore? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Kay. Číst Bude to bolet, doktore? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Vítejte ve světě, kde vyděláváte míň než automat na nemocničním parkovišti. Dejte sbohem svým přátelům a vztahům. Vítejte v životě mladého lékaře. Když Adam Kay poprvé vkročil na nemocniční oddělení, rázem si uvědomil, že na medicíně je neučili spoustě věcí… Jeho deníky z první linie státního zdravotnictví – potají nadrápané po dlouhých nočních šichtách, nekonečných dnech a prošvihnutých víkendech – jsou střídavě legrační, děsivé a srdcervoucí. Dočista bez zábran v nich popisuje, jaké oběti přinášel ve své době na oltáři vlasti. V knize se dočtete vše o životě mladého lékaře, a také pár věcí, které byste raději ani vědět nechtěli. A ano, může zanechat jizvy.


...bolet, doktore? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Bude to bolet, doktore? (Adam Kay) > kniha | PreSkoly.sk ... . Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Bude to bolet, doktore? book. Read 8,563 reviews from the world's largest community for readers. Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Víte... Bude to bolet, doktore? - Tajný dení ... Bude to bolet, doktore? - Adam Kay | Elektronická kniha na ... ... . Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Víte... Bude to bolet, doktore? - Tajný deník mladého lékaře. Celkové hodnocení ... Kniha Bude to bolet, doktore? Přidat komentář. ondras666. 1 30. dubna. Výborně napsaný deník jednoho gay lékaře, který pro svou práci žije...SOUVISEJÍCÍ KNIHY