Hurá do Lesa - Zvířata a rostliny v průběhu roku

Hurá do Lesa - Zvířata a rostliny v průběhu roku - Susanne Riha | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Susanne Riha
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hurá do Lesa - Zvířata a rostliny v průběhu roku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hurá do Lesa - Zvířata a rostliny v průběhu roku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susanne Riha. Číst Hurá do Lesa - Zvířata a rostliny v průběhu roku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohatě ilustrovaná kniha o přírodě provádí děti jednotlivými ročními obdobími. Seznámí se s nejdůležitějšími zvířaty a rostlinami našich lesů a poprvé nahlédnou do ekologické rovnováhy přírody. Dozví se, co se v lese měsíc po měsíci odehrává: jak dospívají mláďata a kde hledají ochranu, kdo se v noci potuluje lesem, co zde roste, kvete a plodí a nakolik je hmyz důležitý pro les, jak lesu pomáhá lesník, jak se stromy starají o podnebí a o koloběh vody a která zvířata bydlí v jednotlivých patrech lesa. Už při pouhém listování objeví děti spoustu zajímavých informací a pozoruhodných detailů. Kniha je určena pro malé průzkumníky od 6 let.


... se, co se v lese měsíc po měsíci odehrává: jak dospívají mláďata a kde hledají ochranu, kdo se v noci potuluje lesem, co zde roste, kvete a plodí a nakolik je hmyz důležitý pro les, jak lesu pomáhá lesník, jak se stromy starají o podnebí a o koloběh vody a která zvířata bydlí v jednotlivých patrech ... Zvířata a rostliny v průběhu roku (Susanne Riha) | Detail ... ... ... Hurá do lesa / Nejlevnější knihy ... se, co se v lese měsíc po měsíci odehrává: jak dospívají mláďata a kde hledají ochranu, kdo se v noci potuluje lesem, co zde roste, kvete a plodí a nakolik je hmyz důležitý pro les, jak lesu pomáhá lesník, jak se stromy starají o podnebí a o koloběh vody a která zvířata bydlí v jednotlivých patrech .. Hurá do Lesa - Zvířata a rostliny v průběhu roku Autor: Riha, Susanne Nakladatel: Pikola EAN: 9788075497291 ISBN: 978-80-7549-729-1 Originál: komm mir durch den Wald! Tiere und Pflanzen im Jahreslauf Překlad: Bezděková, Alena Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 24,5 × 30,3 cm Rok vydání: Všechny informace o produktu Kniha Zvířata a rostliny v průběhu roku - Riha Susanne, porovnání cen z internetových obcho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY