Spící špion: Moskva noir 3

Spící špion: Moskva noir 3 - Paul Leander Engström, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Leander Engström,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spící špion: Moskva noir 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spící špion: Moskva noir 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Leander Engström,. Číst Spící špion: Moskva noir 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Špionáž, otravy chemickými látkami a vysoká politika v příběhu, který se až děsivě blíží současné mezinárodní realitě.Tom Blixen se vrací do Stockholmu po patnáctiletém pobytu v Moskvě. Pracuje ve významném energetickém podniku. Jeho šéfem a současně i přítelem je Knut Svedberg, kvůli němuž ho opustila dlouholetá přítelkyně, což považuje za velkou zradu. Podnik usiluje o dohodu s Rusy, která se týká zřízení švédské odbočky plynovodu. Jednání jsou velice obtížná. Tom zprostředkuje setkání šéfa s ruským zástupcem, ale bezprostředně po schůzce Knut těžce onemocní a zakrátko zemře. Byl otráven poloniem. Hned poté začnou silně klesat akcie podniku a hrozí mu pád až na dno, zejména když se ukáže, že je ochromen provoz jaderné elektrárny, která je součástí podniku. Vzápětí je ve Švédsku nečekaně aktivována spousta spících agentů KGB, kteří se během dvaceti let asimilovali ve švédské společnosti a uvěřili, že jejich nebezpečné mise dávno skončily. Nyní se musí rozhodnout mezi loajalitou, kterou cítí ke své nové domovině a strachem z následků pro ně i jejich rodiny při neuposlechnutí příkazů z obávaného centra. Když se jeden z agentů stane zaměstnancem v jaderné elektrárně, hrozba katastrofy je na dosah…Strhující krimithriller úspěšné švédské autorské dvojice je třetím volným pokračováním trilogie Moskva noir. Silný příběh odráží v mnohém vlastní zkušenosti autora.


...pící špion Moskva noir 3. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Moskva | Sleviste.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Spící špion Camilla Grebe, Leandeer-Engström Paul. Sleva 33 ... Strhující krimithriller úspěšné švédské autorské dvojice je třetím volným pokračováním trilogie Moskva noir. Silný příběh odráží v mnohém vlastní zkušenosti autora. ... Kniha: Spící špion - Moskva noir 3 - Camilla ... Spici spion moskva noir 3 camilla grebe levně | Mobilmania ... ... . Silný příběh odráží v mnohém vlastní zkušenosti autora. ... Kniha: Spící špion - Moskva noir 3 - Camilla Grebe; Paul Leandeer-Engström. Fungujeme! Vážení záka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY