Ilustrovat klasiku

Ilustrovat klasiku - Jiří Grus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Grus
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovat klasiku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ilustrovat klasiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Grus. Číst Ilustrovat klasiku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Katalog k výstavě originálů ilustrací Jiřího Gruse, které oceňovaný komiksový výtvarník vytvořil v průběhu deseti let pro edici Modern Czech Classics vydávanou nakl. Karolinum. Kurátoři výstavy Stanislava Fedrová a Pavel Kořínek (ÚČL AVČR) v katalogu prezentují komentovaný výběr ilustrací k dílům Klapzubovou jedenáctkou počínaje a Spalovačem mrtvol konče, doplněný o ukázky dalších oblastí tvorby všestranného výtvarníka: komiks (Ve stínu šumavských hvozdů) a klasická malba. Rozhovor kurátorů s J. Grusem přibližuje otázky, jak výtvarník přemýšlí o vztahu textu a obrazu (ilustrace) a jak do vlastní práce promítá osobní čtenářské zážitky.


...ře ke slovu ilustrovat » přidat nový komentář ... Ilustrovat klasiku / Jiří Grus | Knihovna Zlín ... ... Ilustrovat klasiku autor: Grus Jiří ... Kniha: Ilustrovat klasiku - Jiří Grus. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Katalog k výstavě originálů ilustrací Jiřího Gruse, které oceňovaný komiksový výtvarník vytvořil v průběhu deseti let pro edici Modern Czech Classics vydávanou nakl. Disney Zlatá klasika Carl Barks autor: Disney Walt ... Ilustrovat klasiku jiri grus | HLEDEJCENY.cz ... . Disney Zlatá klasika Carl Barks autor: Disney Walt, Barks Carl doporučená cena: 349 Kč naše cena:300Kč Katalog k výstavě originálů ilustrací Jiřího Gruse, které oceňovaný komiksový výt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY