Vlnolam

Vlnolam - Petr Čermáček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Čermáček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlnolam.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlnolam ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Čermáček. Číst Vlnolam Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odstoupit od sebe… z moravského pánevního dna na pláže ostrova Holdoya, vystavené jen vodním či nebeským norským živlům. Dosavadní Čermáčkova poezie tím nabyla nebývalého zprostornění, ne nehodného Robinsona Jefferse či Saint-John Perse. Cykly studničních básní hloubené volným veršem, tajícím náběhy na haiku, se tak střídají s přílivy/odlivy širokodechých verset, v nichž se sémanticky mísí – ba až vyřezává – vše předmětné, prožité, jakož načtené či snové. Metanoia… nikoli však v teologickém, nýbrž v básnickém, litanickém smyslu, takže i ty nejprivátnější deníkové záznamy ještě dlouho po návratu do svých stop se znovu a znovu transformují v příboje a rozkyvy jak krouživého poklidu a bezpečí, tak děsivosti víru, v němž může být nic ve středu všeho.


...ova 9 811 04 Bratislava Slovenská republika +421 944 490 388; [email protected] ... Bazénová obruba - lem - okraj bazénů - vlnolam - umělý ... ... .sk; Odberné miesto Krížkova 9 v časoch 9-17 po telefonickom/mailovom dohovore Vlnolam lze vytvořit také jako umělý útes za účelem podpory mořského života. Související články. Umělý ostrov - uměle vytvořené ostrovy a poloostrovy; Hráz; Obrázky, zvuky či videa k tématu vlnolam ve Wikimedia Commons Vlnolam, Bratislava, Slovakia. 1,760 likes · 13 talking about this. Vlny, priadze, háčiky, darčeky a ... Dlažby a lemy pro plastové bazény | Bazény Kostelec ... . 1,760 likes · 13 talking about this. Vlny, priadze, háčiky, darčeky a doplnky. ⭐⭐⭐⭐⭐ Pekný dizajn pre všetkých s dušou háčkujúcej babičky & more This page was last edited on 22 Decembe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY