Star Trek - Ztracené duše - Volání osudu 3

Star Trek - Ztracené duše - Volání osudu 3 - David Mack | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Mack
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Trek - Ztracené duše - Volání osudu 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Star Trek - Ztracené duše - Volání osudu 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Mack. Číst Star Trek - Ztracené duše - Volání osudu 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Borgové jsou na pochodu a jen pustina je jejich závojem. Troufalý plán by je mohl navždy zastavit, ale nese s sebou riziko, které jeden z kapitánů odmítá přijmout. Pro Jean-Luca Picarda nebyla záchrana budoucnosti nikdy tak důležitá a tak osobní, jako právě nyní. Špatné rozhodnutí jej může stát vše, o co kdy usiloval a čeho se snažil dosáhnout. Pro Williama Rikera se už žádné další možnosti nenabízejí. Hnán vzpomínkami na ty, jež musel opustit, mu zbývá jen obrovské úsilí vyplnit nelehký úkol, nebo zemřít v osamění. Pro Ezri Dax, jejíž zbrklé mládí je vyváženo moudrostí mnoha životů, je volba snadná - není cesty zpět! Jen dopředu, do nejisté budoucnosti. Toto je ta chvíle… Okamžik nevyhnutelného volání osudu.


...te Star Trek - Ztracené duše - Volání osudu 3 od David Mack? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Star Trek: Ztracené duše | Fantasyobchod.cz ... . 33 prodejen po celé ČR K elektronické knize "Star Trek: Volání osudu - Ztracené duše" doporučujeme také: (e-book) Star Trek: Jednotný osud DeCandido, Keith R.A. Cena: 169 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah Přepis ukázky STAR TR EK. VOLÁNÍ OSUDU. KNIHA III ... Ke knize "Star Trek: Volání osudu 3 - Ztracené du ... Star Trek - Volání osudu: Ztracené duše - David Alan Mack ... ... . Ukázka / obsah Přepis ukázky STAR TR EK. VOLÁNÍ OSUDU. KNIHA III ... Ke knize "Star Trek: Volání osudu 3 - Ztracené duše" doporučujeme také: Star Trek DeCandido, Keith R. A. Cena: 262 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Kup książkę Star Trek Volání osudu Ztracené duše (David Mack) z 20 % ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY