Vězeň času

Vězeň času - Matt Haig | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Matt Haig
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vězeň času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vězeň času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Haig. Číst Vězeň času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tom Hazard má neuvěřitelné tajemství. Na pohled možná vypadá jako obyčejný jednačtyřicetiletý muž, ve skutečnosti však žije už několik století. Na vlastní kůži prožil mnohé – hrál divadlo se Shakespearem v alžbětínské Anglii, účastnil se zaoceánských výprav s kapitánem Cookem, popíjel s Fitzgeraldem v Paříži 30. let... Měnil identity, aby přežil bez prozrazení, ale nyní se ho minulost pokouší dohonit. Jednou provždy se bude muset rozhodnout, zda zůstane v minulosti uvězněn či konečně začne žít v současnosti. Ocitáme se s Tomem v Londýně, kde přijímá místo učitele dějepisu – ideální pro někoho, kdo zná dějiny doslova z první ruky. Ve škole potkává šarmantní učitelku francouzštiny, která mu pořádně zamotá život. Protože jediné, co Tom nesmí, je zamilovat se. Vězeň času je milostný příběh procházející staletími a kontinenty. Originální román o tom, že kdybychom měli dostatek času, nejspíš bychom žili šťastně až do smrti.


...zeň času Přidat komentář. Andi. 30 ... Obracec casu - Vyhledávání na Heureka.cz ... . března. Od autora jsem přečetla i "autobiografické" dílo - Důvody, proč zůstat naživu - to byl důvod, proč jsem hrábla i po téhle beletrii, líbil se mi totiž autorův styl psaní a zajímalo mě, jak sám implementuje svou minulost (panika, deprese, úzkost) do svého hrdiny ... Ve škole potkává šarmantní učitelku francouzštiny, která mu pořádně zamotá život. Protože jediné, co Tom nesmí, je za ... Spisy jedné knihomolky: Vězeň času ... . Protože jediné, co Tom nesmí, je zamilovat se. Vězeň času je milostný příběh procházející staletími a kontinenty. Originální román o tom, že kdybychom měli dostatek času, nejspíš bychom žili šťastně až do smrti. Vězeň času je milostný příběh procházející staletími a kontinenty. Originální román o tom, že kdybychom měli dostatek času, ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY