Kdo chce naše peníze?: Ekonomie bez politické korektnosti

Kdo chce naše peníze?: Ekonomie bez politické korektnosti - Hana Lipovská | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Lipovská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo chce naše peníze?: Ekonomie bez politické korektnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo chce naše peníze?: Ekonomie bez politické korektnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Lipovská. Číst Kdo chce naše peníze?: Ekonomie bez politické korektnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč máme tak nízkou mzdu? Proč nás banka trestá za to, že spoříme? Proč se všem státům neodpustí dluhy a nezačne se znovu od nuly? Proč dotace našemu hospodářství nepomáhají, nýbrž škodí? Ještě nikdy nebyl náš život tolik závislý na ekonomii. A ještě nikdy se neobjevovalo tolik falešných proroků jako dnes. Moderní ekonomická lákadla na nás útočí ze všech stran, vyznat se v nich je stále složitější. Skutečně se ale chceme zbavit hotovosti? A opravdu je pro nás výhodné platit eurem? Co se stane, když dáme všem lidem základní příjem? Kdo budou vítězové a kdo poražení nových ekonomických nápadů? Knížka přední české ekonomky mladé generace se nevyhýbá nepříjemným otázkám. Je určena pro každého, kdo chce slyšet jasné ekonomické odpovědi a kdo se nebojí používat zdravý rozum.


... přední české ekonomky mladé generace se nevyhýbá nepříjemným otázkám ... E-kniha "Kdo chce naše peníze?" - Uniknihy.sk ... . Je určena pro každého, kdo chce slyšet jasné ekonomické odpovědi a kdo se nebojí používat zdravý rozum. „Kdo se chce dozvědět a neobávat se, že narazí na řadu únavných pouček, grafů a výpočtů, kdo čte proto, aby pochopil, ten by měl bez váhání sáhnout po této knize. Autorka je obdařena nejen talentem srozumitelnosti, ale i vzácným smyslem pro humor." Všechny informace o produktu Kniha Kdo chce naše peníze? - Hana Lipovská, ... Kdo chce naše peníze?: Ekonomie bez politické korektnosti ... ... ." Všechny informace o produktu Kniha Kdo chce naše peníze? - Hana Lipovská, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo chce naše peníze? - Hana Lipovská. ... Kdo chce naše peníze?. Ekonomie bez politické korektnosti - Hana Lipovská . skladem. 215 Kč. doprava od ... K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY