Jiné dny, jiné oči

Jiné dny, jiné oči - Bob Shaw | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bob Shaw
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jiné dny, jiné oči.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jiné dny, jiné oči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bob Shaw. Číst Jiné dny, jiné oči Online je nyní tak snadné!

POPIS


Albanu Garrodovi se konečně podařilo to, po čem dlouho toužil: vyvinul takzvané pomalé sklo, které lidem umožňuje dívat se do minulosti a znovu prožít ty nejšťastnější vzpomínky. Brzy se ovšem ukáže, že pozoruhodný objev má i své stinné stránky. Když je Alban zapleten do vyšetřování vraždy prominentního senátora, začíná si uvědomovat, že je jen loutkou v cizích rukou a že jeho vynález slouží účelům mnohem děsivějším, než si on sám kdy představoval.


...deos Play all Mix - Vision Days - Jiný oči (Official Music Video 2017) YouTube P ... Jiné dny, jiné oči | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .U.M - Jednoduchá cesta (Official Music Video 2017) - Duration: 5:16. Paja Junek 156,949 views "Jiné dny, jiné oči" byly příjemným překvapením, pokud tedy nepotřebujete k uspokojení akci, směle nahlédněte. jardadr. 23.10.2018. Opravdu příjemné překvapení. O tom, že je Bob Shaw považován za klasika sci-fi, jsem sice doposud nevěděl (mám jen tušení, že povídku, která zde tvoří jednu kapitolu - Světlo jiných ... Jiné dny, jiné oči book. Read 34 reviews from the world's largest community ... Jiné dny, jiné oči ... ... Jiné dny, jiné oči book. Read 34 reviews from the world's largest community for readers. Albanu Garrodovi se konečně podařilo to, po čem dlouho toužil: v... Jiné dny, jiné oči Bob Shaw. Tahle planeta je jed...SOUVISEJÍCÍ KNIHY