Marie, královna andělů

Marie, královna andělů - Doreen Virtue | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Doreen Virtue
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marie, královna andělů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marie, královna andělů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Doreen Virtue. Číst Marie, královna andělů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své další knize se světoznámá autorka knih o světě andělů zaměřuje na postavu Marie, matky Ježíše. Doreen Virtue nám ukazuje, jak Marie projevuje lásku k lidem, zvláště pak k matkám a dětem. Kniha popisuje mnoho nejrůznějších příběhů a osobních setkání, v nichž se dokládají zázračná uzdravení, mariánská zjevení a setkání s Pannou Marií. Jak sama autorka píše, k Marii se může každý obrátit s prosbou prostřednictvím modlitby, a je jen na každém z nás, zda tak učiní.


...rálovna andělů: Kniha + 44 karet Doreen Virtue Nakladatel: Synergie 2017 O Matce Marii: Matka Marie je milovanou matkou Krista a pro svou neustávající zázračnou uzdravující práci je známá jako „Královna Andělů" ... Marie, královna andělů - Doreen Virtue | Knihy Dobrovský ... . Marie úzce spolupracuje s kýmkoliv, kdo je ochráncem dětí, učitelem anebo léčitelem. Miluje děti a obětuje se za účelem vytváření bezpečného a šťastného prostředí pro ně. Všechny informace o produktu Kniha Marie, královna andělů - Virtue Doreen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Marie, královna andělů - Virtue Doreen. Koupit Koupit eknihu. Ve své další kn ... Kniha Marie, královna andělů | Moja-Kniha.sk ... . Všechny informace o produktu Kniha Marie, královna andělů - Virtue Doreen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Marie, královna andělů - Virtue Doreen. Koupit Koupit eknihu. Ve své další knize se světoznámá autorka knih o světě andělů zaměřuje na postavu Marie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY