Deník saúdské manželky

Deník saúdské manželky - Soňa Bulbeck | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Soňa Bulbeck
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník saúdské manželky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník saúdské manželky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soňa Bulbeck. Číst Deník saúdské manželky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 2017. Ženy v Saúdské Arábii již mohou volit, ale zatím nesmí mít řidičský průkaz. Stále více jich pracuje, jelikož nízká cena ropy značně postihla domácí ekonomiku. A tak i saudská vláda hledá nové způsoby, jak přinést zemi peníze. Jedním z nich má být i vydávání turistických víz a s tím spojený masivní rozvoj cestovního ruchu. Tohoto faktu pohotově využije mladá podnikavá Slovenka, která si se svým saudským manželem otevře cestovní kancelář. O tom, jaké úskalí, ale i komické situace přináší jejich život falešných beduínů, se dozvíte z jejího deníku.


...e rok 2017. Ženy v Saúdské Arábii již mohou volit, ale zatím nesmí mít řidičský průkaz ... Bulbeck Soňa: Deník saúdské manželky | MALL.CZ ... . Stále více jich pracuje, jelikož nízká cena ropy značně postihla domácí ekonomiku. A tak i saudská vláda hledá nové způsoby, jak přinést zemi peníze. ... Deník saudské manželky. Kniha: Deník saúdské manželky Autor: Soňa Bulbeck. Píše se rok 2017. Ženy v Saúdské Arábii již mohou volit, ale zatím nesmí mít řidičský průkaz. Stále více jich pracuje, jelikož nízká cena ropy značně postihla domácí ekonomiku. Knih ... Deník saúdské manželky - Soňa Bulbeck | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Stále více jich pracuje, jelikož nízká cena ropy značně postihla domácí ekonomiku. Kniha Deník saúdské manželky Přidat komentář. Netopyr07. 23.08.2019. Vážně dobrá oddechovka. Ne, že bych zatoužila jet do Saudské Arábie, ale rozhodně jsem si u knihy odpočinula, často se i zasmála (např. u pasáží, kde pan doktor hledal škorpiona a zooložky...SOUVISEJÍCÍ KNIHY