Tweetuj s Bohem

Tweetuj s Bohem - Michel Remery | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michel Remery
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tweetuj s Bohem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tweetuj s Bohem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michel Remery. Číst Tweetuj s Bohem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Interaktivní projekt pro mladou generaci, který již běží v několika jazycích. Tištěná kniha bude propojena se zdarma dostupnou aplikací pro Android a iPhone a s webovou stránkou. Cílem projektu je pomáhat mladým lidem nalézat odpovědi na jejich otázky o víře. Na počátku projektu #TwGOD stojí reálné otázky současných mladých lidí, kteří sami dali podnět k tomu, aby odpovědi, k nimž společně dospěli v dialogu se svým knězem, vyšly v knižní podobě a posléze i elektronicky. Každé téma je v knize přehledně zpracováno na jednu dvoustranu. Obsahuje užitečné odkazy na další studium Katechismu katolické církve a katechismu pro mládež YOUCAT. Publikace je součástí duchovní přípravy na SDM v polském Krakově.


...telství Paulínky připravilo českou verzi knihy M ... Projekt Tweetuj s Bohom bude dostupný aj v češtine ... . Remeryho Tweeting with God, která spolu s webem a mobilní aplikací tvoří celý multimediální projekt ... Tweetuj s Bohem 2. vydán ... Tištěná kniha je propojena se zdarma dostupnou aplikací pro Android a iPhone a s webovou stránkou. Cílem projektu je pomáhat mladým lidem nalézat odpovědi na jejich otázky o víře. Na počátku projektu #TwGOD stojí reálné otázky současných mladých lidí, kteří sami dali podnět k tomu, aby ... Vydavateľstvo Don Bosco prináša knihu pod ná ... Tweetuj s Bohem by Paulínky Praha - Issuu ... ... Vydavateľstvo Don Bosco prináša knihu pod názvom Tweetuj s BOHOM, v ktorej autor odpovedá na otázky jednoduchou, ale príťažlivou formou - krátkymi a jasnými odpoveďami v menej ako ... Z krakovského Světového dne mládeže přišla dobrá z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY