Můj růžový život s Bohem a rakovinou

Můj růžový život s Bohem a rakovinou - Corinna Kohröde-Warnkenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Corinna Kohröde-Warnkenová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj růžový život s Bohem a rakovinou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj růžový život s Bohem a rakovinou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Corinna Kohröde-Warnkenová. Číst Můj růžový život s Bohem a rakovinou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient. O téměř pět let později přišla jako blesk z čistého nebe stejná diagnóza. Další dvě operace ani následná chemoterapie nepomohly, až nový lék zastavil růst metastáz.Na základě těchto zkušeností a také z radosti ze psaní si začala vést svůj blog, kde zpracovávala mnohé ze svých prožitků. Nadto psala i dopisy Bohu, jehož blízkost vnímala ve všech krásných, ale i těžkých obdobích svého života. A obojí se nachází právě v této knize, která představuje autentické svědectví ženy, jež navzdory onkologické diagnóze prožívá nejlepší období svého života.


...žový život s Bohem a rakovinou Autor: Kohröde-Warnkenová, Corinna Nakladatel: Paulínky EAN: 9788074502934 ISBN: 978-80-7450-293-4 Překlad: Ondrášová, Maria Mlada Popis: 1× kniha, brožovaná, 248 stran, česky Rozměry: 12 × 18,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Maria Mlada Ondrášová | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . vydání) Můj růžový život s Bohem a rakovinou 249,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. Autentické svědectví ženy, jež navzdory onkologické diagnóze prožívá nejlepší období svého života. Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient ... Můj růžový život s Bohem a rakovinou Corinna Kohröde-Warnkenová Popis kniha , hmotnost: 0,2400 kg ... Můj růžový život s Bohem a rakovinou - Paulinky.cz ... . Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient ... Můj růžový život s Bohem a rakovinou Corinna Kohröde-Warnkenová Popis kniha , hmotnost: 0,2400 kg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY