Bible štěstí

Bible štěstí - Light Sun | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Light Sun
DIMENZE
3,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bible štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bible štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Light Sun. Číst Bible štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Úvahy a ponaučení, které pátrají po nejhlubších základech štěstí. Autor vychází z tradičního starobylého učení a metod „Šalamounova chrámu“. Jedná se o „přikázání štěstí“, které podle tradice pověděl svým učedníkům Ježíš Nazaretský – potom krále Šalamouna v době svého údajného putování po Egyptě. Ať už je původ této moudrosti jakýkoliv, podstatné je, že to jsou zásady, ježotevírají cestu k moudrosti, radosti, harmonii a blahobytu. Pocit štěstí nám dává psychickou sílu; pomáhá nám uzdravit se z nemocí; přináší přátelství plné radosti, hlubokou moudrost, upřímnou lásku a úspěch ve všem. Štěstí nám dává energii, abychom mohli tvořit, poznávat, obdarovávat druhé a vůbec žít naplno. Štěstí je způsob myšlení, stav vědomí a volba vnímání... Sun Light je velmi znalý mistr. Píše tak, aby čtenáře inspiroval ke změně myšlení a vnímání, ke kvalitnějšímu životu na vyšší úrovni. Jeho hlavním záměrem je pomoct co největšímu počtu lidí, kteří bojují s destruktivními programy a negativními návyky."


...le svatá obsahuje Boží mysl, stav člověka, cestu spásy, doom hříšníků, a štěstí věřících ... bible - FENG REN SHUI - Akademie štěstí ... . Její doktríny jsou svaté, jeho přikázání jsou závazné, jeho historie jsou pravdivé, a jeho rozhodnutí jsou neměnné. Přečtěte si, aby to bylo moudré, věří, že je v bezpečí, a cvičit, abychom byli svatí. Obsahuje světlo vás nasměruje, jídlo, aby ho ... Bible štěstí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím neho ... Bible online - zdarma ve formátu PDF, EPUB a audio ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vnitřní klid a štěstí Bible ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY