Nejlepší pro všechny

Nejlepší pro všechny - Petra Soukupová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Soukupová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejlepší pro všechny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejlepší pro všechny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Soukupová. Číst Nejlepší pro všechny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Desetiletý rozmazlený průšvihář Viktor žije v Praze s matkou, divadelní herečkou, která si s jeho výchovou ani s vlastním životem neví příliš rady. Když jednoho dne Hana dostává nabídku na natáčení seriálu na druhém konci republiky, bere ji jako příležitost, jak všechny své problémy vyřešit. Aby se mohla věnovat natáčení, přestěhuje Viktora přes jeho odpor k babičce na venkov. Namlouvá si přitom, že pro něj bude nejlepší, když změní prostředí, a pro její matku, která nedávno přišla o manžela, bude dobré, když nezůstane sama.Viktor se cítí zrazený a podvedený a jeho zoufalství je tím větší, že dominantní babička má jasnou představu o tom, jak by měl jeho život i život jeho matky vypadat. Kromě dramatického sžívání se s venkovem, sleduje román i další osudy Hany bojující se seriálovou rolí, s Viktorem, se svojí matkou i příležitostnými milenci. A rovněž příběh babičky, která si vedle Viktora začíná uvědomovat své slabosti a neodvratně přicházející stáří. A všichni přitom chtějí jeden pro druhého jen to nejlepší.


...ší pro všechny 2017; Pod sněhem 2015; K moři 2007; Marta v roce vetřelce 2011; všech 9 knih autora ... Bombastický hrnkový zákusek pro všechny milovníky čokolády ... ... . Podobné knihy. Pod sněhem 2015; Člověk není nikdy úplně šťastný 2009; Kdo zabil Snížka? 2017; Kniha Nejlepší pro všechny je v To nejlepší pro všechny. 9,420 likes · 161 talking about this. Stránka pro všechny, kteří mají rádi zábavu, krásné fotky, citáty a jiné věci. Věříme, že se vám bude naše stránka líbit. Nejlepší pro všechny, autorčina pátá kniha pro ... Nejlepší pro všechny - Petra Soukupová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Věříme, že se vám bude naše stránka líbit. Nejlepší pro všechny, autorčina pátá kniha pro dospělé, drží tradici jinotajných názvů, pod něž lze schovat cokoli. Víc než předchozí však zároveň upomene na frázi, kterou slyšel snad každý, ale nikdy neměl pocit, že přináší všeobecné blaho, spíš oběti na všech front...SOUVISEJÍCÍ KNIHY