Švýcarské etudy

Švýcarské etudy - Dana Seidlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Seidlová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Švýcarské etudy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Švýcarské etudy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Seidlová. Číst Švýcarské etudy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knížce „Švýcarské etudy“ se spisovatelka snaží čtenáři přiblížit atmosféru a duši švýcarských obyvatel. Mnoho let si kladla otázku, čím se liší taková společnost jako je Švýcarsko od života „za železnou oponou?“ Odpověď hledala nejprve v odlišné historické zkušenosti: Přetrvává tu působení dávno zemřelých velikých osobností? Působí tu estetický vliv krásné přírody, byť i byla bez užitku? Rezonuje tu tolerantní církev, která v moderní době sdílí evangelické i katolické vyznání pod jednou střechou a zároveň u ateistů se těší respektu? Také demokratický život ve Švýcarsku má nejdelší tradici přes 700 let! Země nezažila nikdy útisk, podrobení, ponížení a svoboda se jí zadřela hluboko pod kůži. Takové byly úvahy, které se staly inspirací k napsání této knihy. Zastavení v několika švýcarských městech dokládá péči o historické památky, o tradici a oblibě místních obyčejů, které sbližují obyvatelé země. Ale koneckonců lidé jsou všude stejní jako u nás! Ve Švýcarsku se však setkáte se sebevědomým, svobodomyslným národem dobrého srdce. Z těchto a mnoha dalších důvodů stojí zato si knihu přečíst.


...ské etudy od Dana Pirátka Seidlová v KNIHCENTRUM ... E-kniha: Švýcarské etudy - Dana Seidlová | Knihy.ABZ.cz ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Švýcarské etudy Autor: Seidlová, Dana Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296385 ISBN: 978-80-7229-638-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) V knížce „Švýcarské etudy" se spisovatelka snaží čtenáři přiblížit atmosféru a duši švýcarských obyvatel. Mnoho let si kladla otázku, čím se liší tako ... Švýcarské etudy / Nejlevnější knihy ... . Mnoho let si kladla otázku, čím se liší taková společnost jako je Švýcarsko od života „za železnou oponou?" V knížce „Švýcarské etudy" se spisovatelka snaží čtenáři přiblížit atmosféru a duši švýcarských obyvatel. Mnoho let si kladla otázku, čím se liš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY