Odpojte se - Jednoduchý průvodce...

Odpojte se - Jednoduchý průvodce... - Debra Goldstein, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Debra Goldstein,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpojte se - Jednoduchý průvodce....pdf


Chcete si knihu přečíst?Odpojte se - Jednoduchý průvodce... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Debra Goldstein,. Číst Odpojte se - Jednoduchý průvodce... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha nabízí různé aktivity, jak v dnešní přetechnizované době trávit volný čas jinak než před obrazovkou, ať už jsou to mobilní telefony, tablety, notebooky či televize. Nápaditá publikace uvádí nepřeberné množství možností, jak děti „odpojit“ a co jim nabídnout jako náhradu, která by je natolik zaujala, aby aspoň občas žily v reálném světě. Uváděné aktivity většinou vyžadují minimální finanční náklady a jde o rozmanité činnosti, například zahradní kempování, tematické focení, zajímavé míčové hry, kuličková dráha, stavba domácího bunkru, černá hodinka, nechybí ani kapitoly věnované umění a řemeslům, jídlu a vaření, vědě či přírodě.


... se: Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky Debra Goldstein, Suze Yalof Schwartz Všechny informace o produktu Kniha Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky ... ABZ slovník českých synonym - on-line hledání ... . odpojte se.qxp_Sestava 1 20.03.18 8:15 Stránka 3. Odpojte se Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky Suze Yalof Schwartz a Debra Goldstein Euromedia Odpojte se - Jednoduchý průvodce..., Kniha nabízí různé aktivity, jak v dnešní přetechnizované době trávit volný čas jinak než před obrazovkou, ať už jsou to mobilní telefony, tablety, note ... Odpojte se - Jednoduchý průvodce... - Děti v bavlnce .cz ... . odpojte se.qxp_Sestava 1 20.03.18 8:15 Stránka 3. Odpojte se Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky Suze Yalof Schwartz a Debra Goldstein Euromedia Odpojte se - Jednoduchý průvodce..., Kniha nabízí různé aktivity, jak v dnešní přetechnizované době trávit volný čas jinak než před obrazovkou, ať už jsou to mobilní telefony, tablety, note...SOUVISEJÍCÍ KNIHY