Trůn Caesarů 3: Oheň a meč

Trůn Caesarů 3: Oheň a meč - Harry Sidebottom | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Harry Sidebottom
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trůn Caesarů 3: Oheň a meč.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trůn Caesarů 3: Oheň a meč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harry Sidebottom. Číst Trůn Caesarů 3: Oheň a meč Online je nyní tak snadné!

POPIS


Impériem zmítá chaos. Oba Gordianové, otec i syn, jsou po smrti a tyran Maximinus se nehodlá vzdát trůnu. Senátoři v Římě se postavili na stranu vzbouřenců a nyní musí rychle jednat, aby od sebe odvrátili Maximinovu pomstu. Zvolí si ze svého středu dva ctihodné muže a nabídnou jim císařský purpur. V ulicích města vypukne násilí a noví imperátoři se zoufale snaží obnovit pořádek, neboť situace je více než kritická. Pohraničí říše ohrožují krvavé nájezdy Gótů a výpady Peršanů, v severní Itálii chystá svá vojska Maximinus k obléhání Aquileie. Obranu města proti obrovské přesile řídí starý přítel Gordianů Menophilus. Jedno z největších obléhání v dějinách země se stane místem rozhodujícího boje a rozhodne o dalším osudu říše.


...nická kniha Trůn Caesarů 3: Oheň a meč na www ... Trůn Caesarů 3 - Oheň a meč - Harry Sidebottom - Megaknihy ... ... .alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Trůn Caesarů 3: Oheň a meč od... Trůn Caesarů 3: Oheň a meč Harry Sidebottom. 169 Kč ... Trůn Caesarů: Ocel a krev Harry Sidebottom Elektronická kniha Trůn Caesarů 3: Oheň a meč na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Trůn Caesarů 3: Oheň a meč od ostatních... E-kniha: Trůn Caesarů 3: Oheň a meč - Harr ... Trůn Caesarů: Oheň a meč - Harry Sidebottom | Databáze knih ... ... E-kniha: Trůn Caesarů 3: Oheň a meč - Harry Sidebottom. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Impériem zmítá chaos. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY