Moje rande se světem

Moje rande se světem - Waltraud Hableová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Waltraud Hableová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje rande se světem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje rande se světem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Waltraud Hableová. Číst Moje rande se světem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co se stane, když žena, která má třicítku skoro za sebou, praští se starým životem, schrastí všechny úspory a vydá se sama na jedenáctiměsíční cestu kolem světa – s kufrem na kolečkách s nadváhou a spoustou přibalených pochybností? Vnitřní organizátor napřed ztratí nervy a uklidní se teprve tehdy, až člověk dokáže přežít v jednom pokoji se třemi vypasenými pavouky a bez svého oblíbeného tělového mléka. Od Kapského Města po Havaj, od Ria po Tokio: vzrušující cesta, jež vypráví o bílých žralocích, falešných doktorech ájurvédy, kuriózních příhodách, vrhání se do života a několika rande přes Tinder. A že někdy pod duhou dojde k hormonálnímu nedorozumění? Mávni nad tím rukou, otřepej se a jdi dál! V životě je tolik co objevovat.


... seznámit a domluvit si rande Stačí si vyplnit jednoduchou a rychlou základní registraci, která je na rozdíl od ostatních seznamek zcela zdarma ... Moje rande se světem - Hable Waltraud - Megaknihy.cz ... . Poté si zvolíš jakého partnera hledáš a zobrazí se ti seznamovací profily. Lidi kteří se ti líbí označíš a ti jsou poté upozorněni. Hledáte Moje rande se světem od Hable Waltraud? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Moje rande se světem je její první kniha. RADKA STUPKOVÁ Radka Stupková (*1962) je česká herečka, dabérka a autorka ... Moje rande se světem : Společenská próza : Nejlepší ... ... . 33 prodejen po celé ČR Moje rande se světem je její první kniha. RADKA STUPKOVÁ Radka Stupková (*1962) je česká herečka, dabérka a autorka. Hudebně dramatický obor vystudovala na Státní konzervatoři Praha. Po ukončení studia byla do roku 1986 v angažmá v příbramském Krajském divadle, od té d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY