Vlaštovka, kočka, růže, smrt

Vlaštovka, kočka, růže, smrt - Hakan Nesser | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hakan Nesser
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlaštovka, kočka, růže, smrt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlaštovka, kočka, růže, smrt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hakan Nesser. Číst Vlaštovka, kočka, růže, smrt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spojitost mezi škrtičovými oběťmi je velmi slabá. Když bývalý komisař Van Veeteren neochodně opustí bezpečí svého antikvariátu, aby se zase jednou utkal s poslem smrti, objeví vzorec se silnými vazbami na svět knih. Blake. Musil. Rilke. A vytuší, že má tu čest s vrahem nezvyklého typu. Velmi nezvyklého. Vlaštovka, kočka, růže, smrt je devátým dílem Nesserovy cenami ověnčené série o policistech z fiktivního města Maardamu.


...ka, kočka, růže, smrt. Čtenářské recenze (4) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Nesser, Hakan : Vlaštovka, kočka, růže, smrt ... . Celkové hodnocení (4x) Vaše hodnocení Vynikající kniha se známými vyšetřovateli. Vše začíná několika příběhy mladých žen a dívek, kterým skončil život náhle a brutálně. ... Dobrá a chytrá detektivka, možná bylo pro mě malým problémem to, že jsem skočila do rozjeté série (zaujal mě název knihy ve volném výběru v knihovně), a tak jsem se trochu ztrácela v množství policistů a jejich rodinných trampot, na druhou stranu to není něco, co by ovlivnilo srozumitelnost vlastní detektivní linie. Vlaštovka, kočka, růže, smrt je devátým dílem Nesserovy cenami ověnčené série o policistech z fiktivního města M ... Vlaštovka, kočka, růže, smrt | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Vlaštovka, kočka, růže, smrt je devátým dílem Nesserovy cenami ověnčené série o policistech z fiktivního města Maardamu. Autor: H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY