Pod ochranou andělů

Pod ochranou andělů - Adriana Michálková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adriana Michálková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod ochranou andělů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod ochranou andělů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adriana Michálková. Číst Pod ochranou andělů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Musela jsem zakusit bolestivý Pád, mrazivé peklo a boj o život, abych pod vedením mimořádné osoby konečně spatřila ryzí světlo, které mě probudilo z temnot a nastolilo pravý způsob bytí, ve kterém prožívám zázraky, uzdravuji se na duchu i na těle, plním si své sny a oprošťuji se od nemocí, strachů a zakořeněných bloků. Stala jsem se sama sobě Mistrem, nalezla jsem svou prapodstatu a komunikuji se světelnými bytostmi, anděly a svým strážným andělem. Tuto svoji pravdivou výpověď jsem sepsala pro všechny ty, kteří si přejí šťastnější život.


...ranou andělů Autor: Michálková, Adriana Nakladatel: Šimon Ryšavý EAN: 9788073541941 ISBN: 978-80-7354-194-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 79 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Pod ochranou andělů - luxor.cz ... . vydání) Vyrábíme anděly strážnéKaždý máme svého anděla, který nás provází dnem i nocí. O jejich existenci se dočteme v Bibli a mluví o nich i sám Pán Ježíš. Možná jste už sami slyšeli větu: "To tě chránil anděl strážný!" anebo jste na vlastní kůži zažili jakési neviditelné varování "Tam nechoď!", "Zastav se!", "Pojď radši tudy!" a zpětně jste zjistili ... Nový autorský náramek tvořený skvostným pukaným křišťálem, matnými kuličkami růženínu a korálku srdíčka, které je zahaleno do andělských křídel :) Všechny informace o produktu K ... Vzkazy andělů - Posts | Facebook ... ... Nový autorský náramek tvořený skvostným pukaným křišťálem, matnými kuličkami růženínu a korálku srdíčka, které je zahaleno do andělských křídel :) Všechny informace o produktu Kniha Pod ochranou and...SOUVISEJÍCÍ KNIHY