Pokrevní sestra

Pokrevní sestra - Jane Corryová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jane Corryová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokrevní sestra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pokrevní sestra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Corryová. Číst Pokrevní sestra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednoho slunečného červencového rána vyrazí tři dívky do školy. Za hodinu je jedna z nich mrtvá. O patnáct let později vedou Alison a Kitty odlišné životy. Kitty žije v ústavu. Nemůže mluvit a nehodu, kvůli které se tam dostala, ani svůj předchozí život si vůbec nevybavuje. Alison, lektorka výtvarných kurzů, se zdá být na první pohled v pořádku. Jenže první pohled klame. Když se jí naskytne možnost pracovat ve vězení, rozhodne se ji využít – konečně má šanci vše napravit. Kitty i Alison však někdo sleduje. Někdo, kdo se chce pomstít za to, co se v onen den stalo. A pomsta si žádá další život.


...okrevní sestra Přidat komentář. Anténa1991 ... Pokrevní sestra - Corryová Jane levně, cena 283 Kč ... ... . 1 11. května. Nebylo to špatný, ale za měsíc nevím o čem to bylo. ... Pokrevní sestra je velmi dobře propracovanou knihou, řekla bych, že autorka skutečně šlape na paty oblíbené B. A. Paris. Rozhodně je celý příběh velmi čtivý, pohltí vás a nebudete chtít dát knihu z ruky, dokud nedočtete, což je vždycky důležitý znak kvalitního thrilleru. Pokrevní bratři Východní Německo Blutsbr ... Pokrevní sestra - Jane Corryová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Pokrevní bratři Východní Německo Blutsbrüder Československo Pokrvní bratia Western / Dobrodružný Východní Německo, 1975, 92 min Režie: Werner W. Wallroth Scé... Pokrevní sestra Autor: Corryová, Jane Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020447142 ISBN: 978-80-204-4714-2 Originál: Blood S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY