Prostírání s kolibříky

Prostírání s kolibříky - Eliška Novotná | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eliška Novotná
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostírání s kolibříky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prostírání s kolibříky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eliška Novotná. Číst Prostírání s kolibříky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humorné příběhy ženy, která má od Boha talent vidět věcí i z jiného úhlu pohledu a dokáže je osobitým způsobem převyprávět do podoby, kterou byste nikdy nečekali. Toto vtipné vyprávění / Rekonstrukce, Letní semestr, Hodila srp do žita / se nese na vlnách plynoucího času v nesnázích i potěšeních soběstačné seniorky, která vše co život přináší, bere jako výzvu k dalšímu kroku a příležitost si to užít.


...rání s kolibříky Autor: Novotná, Eliška Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296514 ISBN: 978-80-7229-651-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 196 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Prostirani levně | Mobilmania zboží ... . vydání) Zboží ze stejné kategorie - Prostírání s kolibříky Čeští skeptici - Kdo jsou a co chtějí Čeští skeptici jsou především knihou humoru. Údivu nad tím, co všechno je možné a čemu ... Kniha Prostírání s kolibříky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Prostírání s kolibříky od ostatních uživatelů. ... Humorné příběhy ženy, která má od ... Kniha Prostírání s kolibříky - Novotná Eliška | knizniklub.cz ... ... Kniha Prostírání s kolibříky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Prostírání s kolibříky od ostatních uživatelů. ... Humorné příběhy ženy, která má od Boha talent vidět ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY