Lidé plánují, Bůh se směje: Když se život nevyvíjí podle vašich představ

Lidé plánují, Bůh se směje: Když se život nevyvíjí podle vašich představ - Sherre Hirsch | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sherre Hirsch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lidé plánují, Bůh se směje: Když se život nevyvíjí podle vašich představ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lidé plánují, Bůh se směje: Když se život nevyvíjí podle vašich představ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sherre Hirsch. Číst Lidé plánují, Bůh se směje: Když se život nevyvíjí podle vašich představ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Newyorská rabínka v deseti kapitolách velmi dojemně, přesvědčivě a s humorem na mnoha příkladech z vlastní zkušenosti vypráví o vlastní cestě k Bohu, k pokoře a přijetí všech stránek života. Řešením je nalezení „božské jiskry“, tj. Božího úmyslu v sobě, a její udržování. Kniha je zajímavá i autentickým zachycením prostředí, v němž žijí newyorští Židé, a krátkými, zábavnými příběhy o chasidských mudrcích. Deset kapitol se zabývá vnitřním vývojem člověka zasaženého nepředvídanými životními událostmi, jeho posunem k pravdivému životu, uzavřením „partnerství“ s Bohem, nacházením obecného smyslu v životních událostech a s tím spojenými pochybnostmi. Sherre Hirsch je americká rabínka, spisovatelka a spirituální koučka, mediálně velmi známá. Napsala ještě další knihu: Jak se vypořádat s životními změnami a žít bez strachu a výčitek svědomí (2015).


...ká rabínka v deseti kapitolách velmi dojemně, přesvědčivě a s humorem na mnoha příkladech z vlastní zkušenosti vypráví o vlastní cestě k Bohu, k pokoře a přijetí všech stránek života ... Lidé plánují, Bůh se směje | Portál slovakia ... . Řešením je nalezení „božské jiskry", tj. Božího úmyslu v sobě, a její udržování. Kniha je zajímavá i autentickým zachycením prostředí, v němž žijí ... Lidé plánují, Bůh se směje: Když se život nevyvíjí podle vašich představ Lidé plánují, Bůh se směje - Když se život nevyvíjí podle vašich představ - Když se život nevyvíjí podle vašich představ - Sherre Hirsch Newyorská rabínka v deseti kapitolách velmi dojemně, přesvědčivě a s humorem na mnoha příkladech z vlastní zkušenosti vypráví o vlastní cestě k Bohu, k pokoře a přijetí ... Název: L ... Spiritualita | Lidé plánují, Bůh se směje | Nakladatelství ... ... ... Název: L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY